Milanović o Šešelju: To je sve skupa nepotrebno uzburkalo negativne emocije u regiji
Premijer napominje kako mu nije ni bilo jasno zašto je Šešelj uopće bio pušten iz pritvora
Komentari 40
Mislim da su zlocinci poput Seselja i Glavasa lose uticali na pomirbu u regionu i ogromne napore nase i Srbijanske vlade da dode do ujedinjenja regiona i dobrosusjetskih odnosa.Treba krenuti sa saradnjom na ekonomskome i turistickome planu a zlocince na obije strane pustiti da medunarodni sud radi svoj posao.
Šešelj je ubijao ljude po Hrvatskoj. Eto, zato nas se svih skupa tiče takav krvolok i kad će napokon crknut. Ili je to pak poslovična patološka mržnja prema Zokiju? Šešelja trebate mrziti. Tuđmana također. Sanadera i "kapetana Dragana". To su pravi zlotvori. Zoki je samo nesposoban. Ovi ostali su zlo činili s namjerom.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Gospodo. Ili drugovi, regia nepostoji vise, kao sto mozete procitati. Nipocemo dobrom nece se pamtiti tzv.bratstvo i jedinstvo. Osim toga, jedna cinjenica bode u oci, ali se konstantno presucuje, sto se tice vaseg regiona. Jedini agresor, je jedna strana, u svim sukobima. I, radi konstatno nemir. Sest bivsih republika nisu ratovale niti su agresivni, osim jedne strane, koja sa svima ratuje. Zna se tko. Ali, se stalno izjednacuje krivica i kao na svim stranama je bilo zla ?! Krivo.