'Dajte mi izručite Hernadija, pa ne progonimo ga zbog toga što govori mađarski'
U Hrvatskoj su sudovi neovisni, a u Mađarskoj postoji jedinstvo vlasti, kao što je bilo u Hrvatskoj za vrijeme HDZ-a devedesetih, rekao je Milanović
Komentari 30
Nesposobna SDP vlast ne zna očuvati nacionalne interese!
Pitaje se zasto te nitko ne shvaca ozbiljno. Evo ni Austrija. Da imas i malo socijalne inteligencije znao bi da se ne trazi pomoc od ljudi koje uvijek vulgarno vrijeđas.
E jado jadni, donjoglavički isprdku wannabe zege štemeru, pitaš Mađare da ti izruče Hernadija. Što nisi prekjučer u Briselu pitao Merkelicu i Faymanna (tvoje navodne pajtose) zašto ti ga oni nisu izručili, a Hernadi se šeće po upravi OMV uu Beču i sastanči po Berlinu bez ikakvih problema. ZATO ŠTO I MERKEL I FAYMANNA ŽIVO ZABOLE ZA TEBE, ZOKI, DOBAR SI SAMO DOK IM BESPLATNO PREVOZIŠ JEFTINU RADNU SNAGU IZ SIRIJE I AFGANISTANA. Shvaćaš li ti to, esdepenjaro jedna pogubljena? Shvaćaš ti kuac od ovce.
Tako je i njemacka rekla izrucite nam perkovica,eto milanovicu
šta je zoka postao milicajac
Ovaj možda mješa alkohol i tablete !???
Zoki i koja si ti pušiona
Eto koliko vas ozbiljno dozivljavaju Austrijanci, Njemci i Madari
"Trodioba vlasti na dijelu. Njemu ga pošaljite"
hrabra tehnička vlada kliče - izručite nam hernadija, da imamo razlog za kukanje
Kojim pravom se Zoka miješa u pravosudne poslove?!?
otkada se to premijer miješa u poslove pravosuđa i policije.samo u sjevernoj koreji. Zo ki mu ti još nisi postao diktator iako si to umišljaš.
trebat ce vam neko za prevod you are english expert and hi's hungarian
slučajni premijeru da se sjetiš Lex Perkovića i tko je suspendirao evropski uhidbeni nalog. zaratio si sa cijelom evropom i njemačkom zbog dvojice udbaša.
Hernadi putuje po Europi a nitko ne šljivi uhidbene naloge izdane u Hrvatskoj.To je uspjeh Hrvatske u EU-u, kao da i nismo u toj zajednici naroda.
Mi njemackoj izrucimo dok nam reknu ime i prezime ma koga ti farbas za koga si guro zakon LEX Perkovic da bi nas odmah prvi dan zavadio sa EU nije to rad za drzavu HR a sto se tice tog madjara pa jasno je i madjarskoj da je Hernadi i bez sudjenja osudjen toliko o nasem pravosudju.
Dajte mi izrucite hernadija.....znaci prolupali udbaski cirkusant priznaje da je on pravda i da vlada svojim crvenim dorhovima,uskocima,pnuskocima,milicijom,udbaskim sucima......
Riješili smo se Josipovića, sada slijedi drugo poluvrijeme u kojem se možemo riješiti i ostatka problema
bravo premijeru.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nece ti ga izruciti jer ti ne vjeruju,jer ne vjeruju u Hrvatski sudbeni sustav,zbog lex Perkovc,zbog DORH-a koji se je zalio na izrucenje zlocinaca.Ti si Milanovicu nesto najgore sto se je dogodilo mladoj Hrvatskoj drzavi pa se nadam da ces zavrsiti kao I tvoj tutor I ucitelj Sanader.