Željko Kerum: Split je željan investicija
Na otvaranju nove trgovine u središtu grada Kerum se pojavio sa svojim najodanijim i nerazdvojnim prijateljima Joškom Svagušom, predsjednikom uprave Hajduka i Ivicom Livajom.
Komentari 7
U prvi tren sam pomislio da su otvorili tvornicu Samsung! Kad ono obicna trgovina.
Imal ovaj sta pametnije raditi no otvarati ducan ?
čega si ti željan, kurč`ne?
bilo bi super jednom procitat da je netko otvorio tvornicu..
Što ili tko stoji na putu g. Kerumu da stvarno počne investirati u Split?
Meni se čini da je Split željan Splićana, kao kaj je Zagreb željan Zagrepčana. Ali kako u Splitu tako i u Zagrebu, di god se okreneš sirovina s kamenjara....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zivija Zele legenda :)