Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Posjet Sarajevu
Povratak na članak

Željko Bebek, Milijan Brkić... Tko je od poznatih došao na doček pape Franje

- Sretan sam što se nalazim u ovom gradu koji je toliko propatio tijekom krvavog rata i koje je sada opet mjesto suživota i dijaloga - rekao je Papa Franjo

Komentari 59

Avatar Zaječarac
Zaječarac
11:26 06.06.2015.

Bebek mogao bi otpevati i Đurđevdan

VL
MI
miskec56
12:54 06.06.2015.

Baš lijepo vidjeti vasu, šukija, rimac itd, no jel kaljmeta, banderos, vidošević i sl hdz-ovci stigli. Koji krasni ljudi prisustvuju svečanoj misi. Bože šta li im je na pameti dok slušaju poruke ovog časnog čovjeka. Svejedno sveti oče, pripazi na prsten.

VL
MA
max
11:57 06.06.2015.

Da bar hoće ostati tamo...

VL
DU
Deleted user
13:03 06.06.2015.

Kalmeta nije bio, jer ne smije napuštati RH.

VL
DU
Deleted user
11:03 06.06.2015.

kak to da nije i predsjednica-urotnica poslala svoju kremu Hrvatskog "Alcatraz" društva sa inaugura(n)cije ?

VL
GZ
Grm.zg
11:39 06.06.2015.

Cijela Zadruga na dočeku. Misle lopuže da će se s tim oprati...

VL
Avatar fenixem
fenixem
11:20 06.06.2015.

Pape moj mili cuvaj se kradeze toboze vijernika!!i osiguraj svoj papamobill!!!

VL
CI
cinbenik
11:08 06.06.2015.

Toliko je volio" Papau,da je biran da mu pjeva na doceku u Hrvatskoj,a sada ga nema ni na doceku u Sarajevu.......Pjevac "pravih Hrvata",voli Papu samo kada je po njegovom i u njegovu korist..........Bebek nie pjevao na doceku Pape,ali je dosao da ga doceka u Sarajevo.........Od sumnjivo legalne i presednice podjele Hrvata niti glas......mozda zbog trilaterale,a Vaso dosao moliti da mu se oproste nedjela sa HDZeom i unistenje Hrvata Bosne,a posebno Posavine..........

VL
HA
havrda
11:18 06.06.2015.

Vaso "kopi-pejst" Brkić i Jos'pa "Čik-pogodi" Rimac išli gledat papu. Ma krema 'Rvata katol'ka, nema šta. Mora da je papi zamračilo, pa mu je Duh Sveti šapnuo: "Zbog ove žgadije - livanjskog monstruma i cajkuše - ne idemo u Hrvatsku."

VL
JH
Jasna Horvat
13:25 06.06.2015.

Hoće li ti svi Bosanci konačno ostati tamo u svojoj domovini?

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.