'Želim vjerovati – dok sudski proces ne pokaže suprotno – da je zagrebački gradonačelnik nevin'
Među onima koji su na društvenim mrežama komentirali uhićenje Milana Bandića je i Slaven Letica
Komentari 16
Čovjeka osobno nepoznam, ali po komentarima plebsa, pljunuti Roobin Hood. A kompa mu Ljubičić, Little John. "On je uzimao bogatima i davao, sebi."
Kad Letica postane predsjednik postavit će Bandića za ministra unutarnjih poslova, pa će nahebat svi koji su protiv Letice i Bandića.
Mnogo je pametnih ljudi zastupalo ideju da za narod, neobrazovan i siromašan, nije demokracija jer ne zna prepoznato što je dobro za njega. Kad se samo malo pogleda imovina koju posjeduju uhićenici, Bandić Ljubičić, Pripuz, Tolić itd., ljudi koji su do prije 20 godina bili bez ičega (čak se i Bandić rastao da bi njegova žene nasljedila stanarsko pravo malog stana u Zagrebu). jasno je da su veliki dio od 15 mlijardi, kojim raspolaže Zagreb svake godine, pospremili u svoje džepove. Pa čak i Bandićeva majka i sestra imaju kuće da se pitaš zašto je čovjek otišao iz svog sela. A narod, umjesto da bude zadovoljan crkavicom. kao "puno su naprvili za malog čovjeka", trebao bi se zapititai što se sve moglo napraviti za njega da novac nije nestao u njihovu pravcu. Umjesto toga slijepo godinama narod glasa za one koji mu se javno smiju i rugaju, kako su dobro iskoristili demokraciju. Oni sve bogatiji, a narod sve siromašnije, samo u Zagrebu ima ih najmanje 100.000.
Tako je gosp. Letica. Dok god nema pravomoćne sudske presude želim vjerovati da je Milan Bandić nevin.
Prvi razuman komentar! Sudski proces je tek na pocetku. USKOK i DORH moraju tek dokazati kazneno dijelo a veliki dio komentatora se vec sada pravi pametniji nego suci. Cini se da ti isti komentatori znaju vec unaprijed sto ce suci odluciti. Ako se ja ne varam to su bile stare metode "onog starog sistema". Ali mozda ovaj novi sistem nije jos prociscen od onog starog. Zato mi mladi cekamo da vi stari nestanete. Nece vise biti udbasa, komunista, ustasa, domobrana - nego vladavina "razuma".
To samo još Letica misli da je Bandić nevin. Ili se samo nada? A zbilja mi se ne da čitati tu hrpu...
taj nema koga nije kupio dijeleći gradske nofce
U procesu se valjda mora dokazati da je netko kriv a ne da on dokaziva da je nevin, ako se tako postupa da osoba mora dokazivati svoju nevinost onda smo se vratili u tamne komunističke godine.
USKOK i kada bi htjeo ne bi mogao naci i uhapsiti nevinog politicara i sta tu ima da se sumlja ?
očekujem da letica ujaše u sudnicu na bijelom konju odjeven kao ban jelačić i spasi svog štitonošu bandića...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
E Bandicu tako prolaze oni kiji okrenu ledja partiji i udbaskoj mafiji. Oni koji u zastiti svojih zlocinaca su spremni na sve pa i promjenu ustava na opcu stetu i zaprepascenje cijele demokratske javnosti