Zelenski: Ukrajina je na 'prekretnici'. Već se krećemo prema našem cilju, našoj pobjedi
Ruski napad traje treći tjedan, a Zelenskij je rekao da je Ukrajina "već dosegla stratešku prekretnicu".
Komentari 156
Uzmite jednog objektivnog psihologa i pitajte ga tko je u ovoj cijeloj priči luđak.
Ovo je poput fanatika koji je na drogama...,Ukrajinci ustajte zemlju će vam pretvoriti u prah,ako ga ne maknete...
E moj komičaru, jesu te uvalili ovi lažovi! Obećavali ti kule u oblacima samo zato da se konfrontiraju i pokolju dva slavenska naroda, gdje je tvoj narod samo kolateralna šteta. I ti i dalje ustrajavaš sa nekim parolama i za to dobivaš aplauz sa zapada. I šta još dobijaš? Razorenu zemlju i krvi do koljena.
Zelenski je idiot i lutka u rukama zapada " carstva lazi" a ne cude me komentari koje vidim. Koliko znam uvijek je 10 posto Hrvata ratovalo za onih 90 posto i zasto bi ikad tih 90 posto reklo da je onih 10posto bilo u pravu. Nek i Vam Bog sudi. Jadni i prljavi ljudi kao i vlast koju ste izabrali. Da Vas bar zapad pojede al samo Vas koji se tom veselite i trazite utjehu i veselje u njemu. Zivjela Rusija i zivio Putin. Zao mi je zrtava al nisam vidio da toliko placete nad Irakom Libijom Afrikom pa i sirotinjom u svojim zemljama. Da hodate svaki dan pored gladnog i ne kupite mu kruh a sudite nekom dalekom od Vas Necu Vam sudit jer to sami sebi prwd Bogom cinite. Birate kome cete pomoc?:-) To Vas je zapad naucio da razmisljate kao Bogovi a samo ste mali ljudi....tastina.... Zivjela Istina. Rat nije dobar ali tko je poceo tko se brani a tko napada? . svako dobro
Sto komsije rusofili navalile pa sm.de po ovim portalima
Taj rat,u Ukrajini članstvo u NATO nije vrijedno ni jednog razbijenog stakla na prozoru...a kamo li tisuće uništenih zgrada,ulica,infrastrukture,ubijenih i raseljenih...taj predsjednik nije baš na svome mjestu..rat će stati za par godina kad Ameri kažu dosta,a tada će Ukrajina biti ruševina kao Sirija..
Zelenski je noćna mora štakoru putjinu, komičar umjeto po tastaturi udara patuljka penisom po glavi
Od 11. ožujka, Visoki povjerenik UN-a za ljudska prava (OHCHR) zabilježio je 1.546 civilnih žrtava - uključujući 564 ubijenih i 982 ozlijeđenih - od početka ruske invazije. Stvarne brojke o žrtvama vjerojatno su "znatno veće". Većina je uzrokovana eksplozivnim oružjem sa širokim područjem utjecaja, uključujući teško topništvo, višestruke raketne sustave i zračne napade. Nadalje, OHCHR je primio vjerodostojna izvješća o ruskim snagama koje koriste kasetno streljivo u naseljenim područjima - neselektivni napadi, koji su zabranjeni međunarodnim humanitarnim pravom. izvor”OHCHR-The Office of the High Commissioner for Human Rights (UN Human Rights)
Izraelski premijer preporučio Ukrajincima da prihvate ruske uvjete.
Na kraju ce biti kako rusija trazi jer je to pitanje medunarodnih odnosa, geopolitike. Njemu I slicnima ce biti na savjesti svi mrtvi jer ih je nagovorio na put kojima ukrajna jednostavno nemoze. Imali su sve povoljne energente I potencijslni deal za trgovinu sa EU Ali su korumpirani nacionalisti I sanjari na vlasti sve upropastili.
Ma dobijate rat sigurno brate moyyy 💪
jedino ti vidis pobedu
Toooo Ukrajina samo naprid, goni bandu bez milosti i malo po patuljku i kremlju opleti onako za kraj
Što je sa zapadnim dijelovima Ukrajina, zar se nisu vojno organizirali i pripremili na pokušaj slanja ili oslobađanja kritičnih područja. Sve je ok što ih predsjednik moralno uzdiže ali vrijeme ističe. Rusi očito brzo uče na terenu i prilagođavaju svoju taktiku spaljene zemlje. Bojim se kada Ukrajinci shvate da su u ratu sa neprijateljem koji je nemilosrdan i da su sami neće imati ni snage ni mogućnosti da bilo što više učine.
Ameri,EU i NATO huškaju predsjednika Ukrajine na rat,lažu ga,obmanjuju ga,pričaju mu basne o ulasku u NATO i EU,da se tuče sa mrskim neprijateljem Rusima,i sve to radi na štetu Ukrajine i ukrajinskog naroda.
Rusofilima nije jasno da je Rusija već izgubila ovaj rat. Ovo će trajati dugo, na tuđemu su, a u Rusiju će dolaziti sve više vreća sa vojnicima.
Jerusalemer Post piše da je izraelski premijer Bennett u telefonskom razgovoru savjetovao Zelenskom da se preda, Zelensky je to odbio Izvor navodi da je poziv inicirao Bennett. "Da sam na vašem mjestu, razmišljao bih o životima svojih ljudi i prihvatio ponudu", navodno je rekao Bennett. U svakom slučaju Zelenskom ne bih bio u koži, jer kakvu god odluku bude donio, neće mu biti lako.
Ajmo, do pobjede. Dogodine u Moskvi.
Ukrajina je svjetska velesila.Što je jadna Rusija naspram nje. da ne govorimo da je i Hrvatska uz nju
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovaj je totalno lud...Izjavljuje da je pobjeda blizu...A Rusi svakim danom sve vise napreduju. Svi veci gradovi su opkoljeni...Nema protuzracne odbrane... Ocjekuje da civili koje je naoruzao poslednjih par dana kalasima, rijese rat?