Zelenski uz ovacije i pljesak dočekan u EP-u: Žele uništiti europski način života. Mi to nećemo dopustiti
Zelenski je u srijedu bio u Londonu, a navečer u Parizu, gdje je razgovarao s francuskim predsjednikom Emanuelom Macronom i njemačkim kancelarom Olafom Scholzom.
Komentari 98
Zelenski je prvo posjetio London koji je izašao iz EU jer im evropski način života nije odgovarao. Tamo je dobio naputke kako odigrati ulogu na samitu čelnika EU, premda UA nije oficijalno u EU. Priča da Ukrajina brani i štiti Evropu od Rusije uz pomoć prije svega UK, SAD i PL. Govori o evropskom načinu života, a nikad do sad nije imao prilke živjeti i raditi po regulama za koje on tvrde da su ideal. Da li je istina da se Evropa bez Ukrajine ne može obraniti od Rusije pored napredne vojne tehnologije kojom raspolažu pojedine članice EU. Kako je moguće da je Zelenski postao popularan onog trenutke kad je Rusija napala UA. Neki od nas su tog čovjeka upoznali prvi put nakon izbijanja sukoba, a ranije su cjenjeniji bili Kličko, Ševčenko itd. Tko daje pravo Zelenskom da žrtvuje cijeli svoj narod i dovodi u poziciju da kroz dužničko ropstvo postane kolonija Zapada.
Duple munje na rukavima Azovaca moraju opstati , jer su evropske vrednosti .
On je glumac, on je komičar. Zelenski je uvijek bio takav. Zna igrati pred kamerom. S punim povjerenjem mogu reći on se niti ne brine,samo se pretvara- rekao je Michael Clarke u intervjuu za britanski TV kanal Sky News.🤣🤣
Nevjerojatno: prvo su bili normalni na forumu i normalni komentari su imali pluseve. Sada navališe ovi štovaoci lika i djela komedijaša i nabijaju minuse te pišu pamflete!
Fuj... američke pudlice skandiraju američkom klaunu. Odvratno.
Da je umjesto Zelenskog neki iskusni i mudri državnik ne bi bilo rata, Odnose s Rusijom rješavali bi diplomacijom, pregovorima. Korak po korak. I bivali sve jači. Na duge staze.
"Žele uništiti europski način života. Mi to nećemo dopustiti" Da li to podrazumijeva viletine po Italiji, jahte, privatne avione i debele automobile ukrajinske oligarhije?
Igra ulogu života...mislim njegova uloga a tuđi životi...
Rusi ne žele NATO kraj svojih granica, to nema veze sa EU jer Rusija i EU su gospodarski partneri! Ali Rusi i NATO su neprijatelji! Ako jedna Austrija nije ušla u NATO zbog nekih sporuzamu, tako je trebala i Ukrajina! Na kraju krajeva Gorbačov je imao obećanja da se NATO neće širiti istočno od Berlinskog zida (postoje i dokazi za to), a gledajte danas što imate - NATO raketne baze na Baltiku!!!
Europski način života? Uhlkebi u Briselu, američke pudlice, laž, nemoral, licemjerje, direktive o svemu u svačemu, sulude energetske politike, zelene agende... O da, itekako to treba uništiti.
Cenzura, diktatura, nasilje, propaganda i despotizam nisu nikakve europske vrijednosti,još manje način života. Zelenski je samo predstavnik svega toga,a nikada borac protiv. Još više zabrinjava pokušaj njegove supruge da vrši cenzuru medija unutar EU na način na koji već dugo to rade u svojoj državi.
Cijepi se spasi baku, budi uz project Ukra.
ove jadnike je vise zalosno i gledat i slusat
Hoće li zasvirati sa svojim instrumentom kao nekada na pozornici?
Licemjerna je ova njegova tobožnja briga za ruske građane dok svakodnevno svoje hvata po ulicama i šalje na klanje. Zar je članstvo u NATO vrijednije od života građana Ukrajine?
"Žele uništiti europski način života. Mi to nećemo dopustiti". Ovakvom izjavom Zelenski omalovažava i ukazuje na nesposobnost ostalih europskih političara, drugom rijči on i Ukraina spašavaju europski način života. Hipnotizirani predstavnici europskih država poslušno plješču, očarani njegovom sposobnostću.
Grupa ukrajinskih vojnika obučenih u Britaniji predala se 20 minuta nakon početka njihove prve bitke, rekao je za RIA Novosti Artem Kovalenko, učesnik ovih događaja, koji je bio zarobljen. Uhvaćeni smo 1. decembra, okupirali su nas i jurišali na našee položaje. Dvadeset minuta borbe – i mi smo se predali“, rekao je Kovalenko.
staršno..uza svu sućut i sažaljenje prema Ukrajinsom narodu ovaj korumpirani, instruirani klaun bi pričao o europskim vrijednostima...najmafijaškija, najkorumpiranija zemlja a on bi o europskim vrijednostima..radije pričajkoliko si plaćen da odradiš to što radiš i zašto si letio svaki mjesec za Ameriku na konzultacije godinama!!!
Sram me je u kakvu smo mi zajednicu ušli. Američki pijun i SAD diktitaju preko Washingtona život 500 milijuna Europljana. Nezabilježeno u povijesti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jadna EU ako njenu čast i način života brani Zelenski i njegovi banderaši.