Zbog utaje poreza Podravkin Zdravko Dimač otjeran iz Turske
Menadžment koprivničke kompanije bio je šokiran kad je doznao za porezni prekršaj
Komentari 66
Jel to onaj šo mu polančec rekao? Govno si bio i govno si ostao a sada me prijavi...?
Zbog takvih i sličnih gmazova hdz u koprivnici ne može na vlast već \"decenijama\". Problem je što gnjida uvijek pronađe kako do vlasti mimo naroda!
Pa nije čovjek kriv. On je samo radio onako kako to mi radimo i doma...
U svakom slučaju barem nije krao na aerodromu,kao neki..
Iz koje Zločinačke je ovaj,selačke oli zajedničarske?
Opaaaa,...... Mislim da ovom nije potreban nikakav komentar. Sve se zna,.....
\"Šokiran sam, nisam znao!\" Zdravkec, česti gostu sudnica, kaj još nismo naučili 1. lekciju: nepoznavanje prava ne opravdava?
Uh ,vidi vraga,a ja jucer kod turcina kupila Podravkin Ajvar... Ako jedan covjek kao Zdimac utaji porez,on da nije poduzece kao Podravka krivo nego ova lopina... Nije utajio u korist Podravke nego svoju,iste prljave radnje kao i prije ... Polancec---ec--- vs Dimac ... Koji je drskiji,bezobrazniji...
Luena - krivo su napisali naslov - Podravka made in turska nije platila porez, a ovaj momak je kao naj(podob)sposobniji bio na celu iste, te je time i odgovoran... Tak bar pise u tekstu, naslov je kretenski i nema vezee s tekstom kao i vecina naslova u novinama. Vjerojatno novinar poglupi u trenutku kad treba imenovati svoj izvjestaj... I.
Zaboravio je da nije u hrvatskoj, pa se zanio misleći da će ga tamo pustiti da pokrada proračun.
Ovi menadzeri rade pod motom ,unistimo sve Hrvatsko ,unistimo Hrvatsku... MWH..
Uopće ne razumijem zašto se HDZ zapomagao članova poput dimača. Meni je otpočetka bilo jasno da to ne može završiti drugačije nego jest. Sitni karijeristi koji ne biraju ni sredstva, ni stranku ni zastavu da bi se probili nikome nisu donijeli dobro. Pogotovo oni koji su već bili osuđivani za djela protiv zakona (ne politička).
He he Provalili su nas i turčini. Čak ni kod njih više ne hoda ovakav način biznisa. Dragi menadžeri, preostala vam je još Gwineja Bissao, ali jbg, morat ćete malo ponoviti zemljopis, da otkrijete gdje je to.
Gospodin je zaboravio da nije u banana državi gdje može raditi što hoće, već u jednoj uređenoj Turskoj. A ksenofobima koji pljuckaju po Turcima ovo bi mogla biti dobra pouka. Ako su u stanju nešto naučiti.
Zaboravio je da nije u Hrvatskoj... Ma kradu i Turci,samo oni su ovdje vise privatni poduzetnici,kad kradu i uhvate ih sramote sami sebe ,a nasi kvazi menadzeri kradu drzavno i time sramote cijelu Hrvatsku u tome je razlika... Samo u jednom nije,lopov ostaje lopov i pitam se ko mu dade da vodi Podravku u Turskoj ako je i ranije osudjivan ...
Ne znam kad sam zadnji put pročitao dobru vijest. Ovo je pravo beznađe, jad i čemer. Sve je bilo uzalud!
Oki..možeš objasniti razliku između kašnjenja i utaje?Mislim...postoji neki rok za podmirenje obveza,sve nakon toga se zove...kako?Kratko kašnjenje je kašnjenje,a dulje kašnjenje je utaja,ili...?
patuljak.... Turska uredjenija... ?.... Iz kojej bajke je to , 1001 Noc ?.... Da je uredjenija od nas nebi ih EU godinama odugovlacila ,duze nego nas,a oni bi rado vec odavna bili clanica te EU....
\"Menadžment koprivničke kompanije bio je šokiran kad je doznao za porezni prekršaj.\" sad mi stvarno nije jasno: kako je prikazan u knjigama koje je slao u podravku i gdje je završio taj porez???
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ah to je ta ekipa koja \"zna\" raditi ovakav mi ne bi bio niti čuvar wc-a od vandala