Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 239
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Skandal
Povratak na članak

Zbog utaje poreza Podravkin Zdravko Dimač otjeran iz Turske

Menadžment koprivničke kompanije bio je šokiran kad je doznao za porezni prekršaj

Komentari 66

OB
-obrisani-
14:08 13.05.2011.

ah to je ta ekipa koja \"zna\" raditi ovakav mi ne bi bio niti čuvar wc-a od vandala

VL
IV
Ivekivek
14:32 13.05.2011.

Jel to onaj šo mu polančec rekao? Govno si bio i govno si ostao a sada me prijavi...?

VL
LO
lojtra
15:01 13.05.2011.

Zbog takvih i sličnih gmazova hdz u koprivnici ne može na vlast već \"decenijama\". Problem je što gnjida uvijek pronađe kako do vlasti mimo naroda!

VL
FE
Felicijen
16:13 13.05.2011.

Pa nije čovjek kriv. On je samo radio onako kako to mi radimo i doma...

VL
VO
Vorosmart
09:16 13.05.2011.

U svakom slučaju barem nije krao na aerodromu,kao neki..

VL
VO
Vorosmart
09:10 13.05.2011.

Iz koje Zločinačke je ovaj,selačke oli zajedničarske?

VL
OB
-obrisani-
08:42 13.05.2011.

Opaaaa,...... Mislim da ovom nije potreban nikakav komentar. Sve se zna,.....

VL
Avatar Tango
Tango
08:54 13.05.2011.

\"Šokiran sam, nisam znao!\" Zdravkec, česti gostu sudnica, kaj još nismo naučili 1. lekciju: nepoznavanje prava ne opravdava?

VL
OB
-obrisani-
08:55 13.05.2011.

Uh ,vidi vraga,a ja jucer kod turcina kupila Podravkin Ajvar... Ako jedan covjek kao Zdimac utaji porez,on da nije poduzece kao Podravka krivo nego ova lopina... Nije utajio u korist Podravke nego svoju,iste prljave radnje kao i prije ... Polancec---ec--- vs Dimac ... Koji je drskiji,bezobrazniji...

VL
IG
igorl
09:01 13.05.2011.

Luena - krivo su napisali naslov - Podravka made in turska nije platila porez, a ovaj momak je kao naj(podob)sposobniji bio na celu iste, te je time i odgovoran... Tak bar pise u tekstu, naslov je kretenski i nema vezee s tekstom kao i vecina naslova u novinama. Vjerojatno novinar poglupi u trenutku kad treba imenovati svoj izvjestaj... I.

VL
DU
Deleted user
09:02 13.05.2011.

Zaboravio je da nije u hrvatskoj, pa se zanio misleći da će ga tamo pustiti da pokrada proračun.

VL
OB
-obrisani-
09:03 13.05.2011.

Ovi menadzeri rade pod motom ,unistimo sve Hrvatsko ,unistimo Hrvatsku... MWH..

VL
LO
lojtra
09:04 13.05.2011.

Uopće ne razumijem zašto se HDZ zapomagao članova poput dimača. Meni je otpočetka bilo jasno da to ne može završiti drugačije nego jest. Sitni karijeristi koji ne biraju ni sredstva, ni stranku ni zastavu da bi se probili nikome nisu donijeli dobro. Pogotovo oni koji su već bili osuđivani za djela protiv zakona (ne politička).

VL
CI
cici14
09:06 13.05.2011.

He he Provalili su nas i turčini. Čak ni kod njih više ne hoda ovakav način biznisa. Dragi menadžeri, preostala vam je još Gwineja Bissao, ali jbg, morat ćete malo ponoviti zemljopis, da otkrijete gdje je to.

VL
PA
patuljčica..
09:09 13.05.2011.

Gospodin je zaboravio da nije u banana državi gdje može raditi što hoće, već u jednoj uređenoj Turskoj. A ksenofobima koji pljuckaju po Turcima ovo bi mogla biti dobra pouka. Ako su u stanju nešto naučiti.

VL
OB
-obrisani-
09:11 13.05.2011.

Zaboravio je da nije u Hrvatskoj... Ma kradu i Turci,samo oni su ovdje vise privatni poduzetnici,kad kradu i uhvate ih sramote sami sebe ,a nasi kvazi menadzeri kradu drzavno i time sramote cijelu Hrvatsku u tome je razlika... Samo u jednom nije,lopov ostaje lopov i pitam se ko mu dade da vodi Podravku u Turskoj ako je i ranije osudjivan ...

VL
BC
BCA
09:17 13.05.2011.

Ne znam kad sam zadnji put pročitao dobru vijest. Ovo je pravo beznađe, jad i čemer. Sve je bilo uzalud!

VL
VO
Vorosmart
09:19 13.05.2011.

Oki..možeš objasniti razliku između kašnjenja i utaje?Mislim...postoji neki rok za podmirenje obveza,sve nakon toga se zove...kako?Kratko kašnjenje je kašnjenje,a dulje kašnjenje je utaja,ili...?

VL
OB
-obrisani-
09:20 13.05.2011.

patuljak.... Turska uredjenija... ?.... Iz kojej bajke je to , 1001 Noc ?.... Da je uredjenija od nas nebi ih EU godinama odugovlacila ,duze nego nas,a oni bi rado vec odavna bili clanica te EU....

VL
MP
mprelesn
12:12 13.05.2011.

\"Menadžment koprivničke kompanije bio je šokiran kad je doznao za porezni prekršaj.\" sad mi stvarno nije jasno: kako je prikazan u knjigama koje je slao u podravku i gdje je završio taj porez???

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.