Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 187
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
SAD
Povratak na članak

Zbog kontakata s Rusima demokrati traže ostavku ministra pravosuđa

Jeff Sessions tvrdi da s ruskim veleposlanikom nije razgovarao o izborima, ali priznaje da je imao kontakte s 25 stranih veleposlanika

Komentari 4

SA
Shariel Aron
16:36 03.03.2017.

Mislim da debelo pretjeruju.A koja je uopće svrha diplomacije,nego komunikacija sa drugim državama.Ovo mi više sliči na histeriju iz doba McCarthija.

VL
DA
Darko1983
22:19 03.03.2017.

Ako neko pokuša dá spriječi hladni rat ?Ostaje bez glave?tako?

VL
Avatar Ante-Portas
Ante-Portas
23:23 02.03.2017.

Trump se zamjerio najboljim istrazivackim novinarima, to ce ga kostati krune.

VL
SN
snajper
00:07 03.03.2017.

Rusi ce mu doci glave ali izgleda ne samo njemu. To je tako kad se amateri upuste u politiku. Nista nije jednostavno i bez razloga

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.