Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 165
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
TRAGEDIJA KOD OBROVCA
Povratak na članak

Završen očevid: Policija objavila detalje nesreće u kojoj su život izgubile dvije djevojčice

Tragedija se dogodila nakon povratka s plaže obitelji iz Gračaca kada je na njih naletio 66-godišnjak zagrebačkih registarskih oznaka

Komentari 17

Avatar Damating
Damating
10:35 18.08.2020.

Prometni znakovi postoje s razlogom.

VL
BH
Bunjevac=Hrvat
09:39 18.08.2020.

Neopisivi užas!

VL
SO
Sofy
10:48 18.08.2020.

Sućut obitelji! Cesta je ravna, na žalost niko ne kontroliše, a niko se ne drži ograničenja!

VL
DU
Deleted user
10:20 18.08.2020.

To često doživim: vozim 60-70 i onda mi netko izađe na cestu 50 m ispred. Pa ti koči. Vozim iza nekog i odjedanput koči...skreće bez žmigavca. Pa ti koči. Čekam da uđem u kružni tok, netko vozi unutar kruga...čekam da prođe da uđem i ja. I onda izađe prije bez žmigavca. Vražja stokica sitnih zubića bez vozačke kulture i pameti.

VL
Avatar Keep_calm
Keep_calm
11:32 18.08.2020.

Nepažnja, bahatost, nepridržavanje pravila...da li da kažem - idiotizam. I k tomu dodaj preblage kazne za izazivanje teških prometnih nesreća. Rezultat?

VL
SO
Sofy
10:51 18.08.2020.

A dok se prevrnuo išlo se tu malo više od 70

VL
SV
Svedo
09:59 18.08.2020.

nije cudno dok se voze 70 u takvim zavojima a i cesta je uzas, za rasplakati ali takva je i politika pa nema kaj se drugo ocekovati! Svi smo vriti a zao mi je za roditelje koji su izgubili svoju djecu zbog budale kaj se zuri!

VL
SP
Sparks18
13:35 18.08.2020.

Dokle god u ljudskom glavama prevladava mišljenje da pravi macho man ne treba poštivati prometne propise ovog će biti stalno. Kamere se postavljanju na magistralne prometnice a lokalne nisu važne, a na njima je više teških nesreća nego na važnijim prometnicama.

VL
LI
liliZG
11:06 19.08.2020.

kojom brzinom je vozio Audi i zašto je to križanje tako slabo osvjetljeno?

VL
HR
hrvat123
11:29 18.08.2020.

za sve te prekrsaje gdje je posljedica smrt trebala bi biti smrtna kazna a za prekoracenje brzine iznad 5 km trebao bi oduzet auto i spresati ga a racun za presanje trebalo bi dati vlasniku auta

VL
TS
Tito sveti
12:16 18.08.2020.

Samo vi pemzicima produzite vozace bez obveznog ljecnickog pregeda Treba ga dobro pregledat i dijagnoze koje imw

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.