Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 53
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Zašto si je Plenković uzeo još 'neko vrijeme' da objavi koje avione Hrvatska kupuje?

Pesimisti računaju da se uopće neće usuditi ići u kupnju, a optimisti se nadaju da će se planeti poravnati i da će RH ići u nabavu eskadrile

Komentari 55

CR
crna.rupa
14:53 11.04.2021.

A bolesni se nadaju da će sam Isus Krist vratiti se i donijeti lijekove, terapije i mjesta u bolnicama za bolesne od drugih bolesti.

VL
KE
kentie
18:24 21.05.2021.

a Trećeg Reicha...sveo ostalo je vijest, povijest, pripovijest i blagovijest....

VL
KE
kentie
18:23 21.05.2021.

I sad svi trućite ovdje o nabavci vojnih zrakopolova koje je pregazilo vrijeme...društvo, živimo u vrijeme umjetne inteligencije; eheeeeeejjjj; to je fenomenalono pokazao američki kineomat: STEALTH, di je jednu od glavnih uloga igrao Sam Shepard....to je blockbuster, koji možda nije daleko od stvarnosti, a to je da se sa fantastičnim superdronom i superpilotima tuče terorizam snažno i brzo iz zraka na bilo kojoj točki kugle zemaljske...i taj kineomat star je brat bratu bar 6 do 7 goda od svoje produkcije....što hoću reći? društvo došlo je vrijeme totalne dronizacije, totalne; fućkaš borbene zrakoplove s pilotima: em skupo, em nepouzdano, em u letačko-borbenim performansama zaostalo....društvo, u SAD-u, u borbenom zrakoplovstvu bilo mornaričkom, bilo kopnenom ili čisto zračnom, pojavio se ozbiljan problem; kako demobilizirati i eventualno "umiroviti" sve te borbene pilote bilo na nosačima aviona, bilo na aerodromima, kad postoje i razvijeni su dronovi koji samostalno brže misle od čovjeka, a djeluju sto puta efikasnije i ubojitije od bilo kojeg borbenog pilota....btw. fantastična je scean u STEALTHU, di hiperintelignetni dron sa nosača, vertikalno polijeće i polazi u zadatak za pilotima koji su se horizontalno "zalijetali" i uzlijetali sa palube nosača zrakplova....a mi nabavljamo, alegorijski rečeno, "opnokrilce" skoro islužne, gle čuda, od iste zemle Francuske, kao što je stara jugoslovenska kraljevina nabavljala platnene opnokrilce proti metlanih štuka, junkersa i meseršmit

VL
SJ
Sve je uzalud
08:56 11.04.2021.

....poslije izbora će izaći imena aviona....ali plačaju ih veledrogerije i bit će njihove....

VL
Avatar Gordan NJONJO
Gordan NJONJO
22:13 11.04.2021.

To ni kod Kurtza ne bi prošlo!

VL
MI
Miaka
10:35 11.04.2021.

Netrebamo se mi uspoređivati sa srbijom koja je bila sto puta nadmočnija od Hrvatske koja ima srce i ljubav prema svojoj domovini i to je presudilo u domovinkom ratu na stranu pobjednika Hrvatske

VL
Avatar Večernje žutilo
Večernje žutilo
11:52 11.04.2021.

"...Zašto si je Plenković uzeo još 'neko vrijeme' da objavi koje avione Hrvatska kupuje?..."___Bolje bi mu bilo da plati dug za lijekove...

VL
VI
Vito
09:52 11.04.2021.

Lako za gorivo. Prikljuće zrakoplov na INA rafineriju Sisak i imaju stalnu dostavu goriva dok su prizemljeni. Kad polete priključe ih na vlakove koji prevoze gorivo iz Hrvatske u Mađarsku. I tako smo NATO-OTAN skupina pa nema problema s tim dijelom transporta.

VL
MI
Miaka
10:38 11.04.2021.

Srce i hrabrost Hrvatskih vojnika jače je od bilo koje vrste i količine naoružanja

VL
Avatar Dalmacija
Dalmacija
09:46 11.04.2021.

Bolje da kupi cijepivo i da bolnicama nabavi lijekove.

VL
LO
Lolita3
10:54 11.04.2021.

Ako se mogu iznajmiti, zašto bi ih kupovali?

VL
VR
Vrac666
09:09 11.04.2021.

Nemamo mi ni za gorivo za te avione a kamoli za avione

VL
VI
Vito
09:49 11.04.2021.

Zašto??? Zbog rtačuna kojeg je dostavilo udruženje veledrogerija. Nije malo 6.500.000.000 kuna duga. Kako bi opravdao kupovinu borbenih zrakoplova, dok u isto vrijeme duguje za lijekove četvrtinu iznosa vrijednosti tih zrakoplova???

VL
TR
tratincica68
09:18 11.04.2021.

Odu pare za veletrgovine u avione.a narod cuti

VL
DU
Deleted user
09:41 11.04.2021.

Nema love i točka, ovo što je pogodilo Hrvatsku zadnjih godinu i pol dana je jednostavno previše.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.