Zanima li ljude uopće morsko lice gradova? O tome, pouzdano, malo tko promišlja, a trebalo bi...
Rastom gradova mijenja se njihova slika s mora, ali ipak ne onoliko kao ljudsko lice opterećeno godinama i životnim ožiljcima. To drukčije lice grada rijetko kada biva ljepše od nekadašnjeg, ali mnoga u onom bitnom ipak ne stare.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
berlin je na obali kojeg mora? pariz? moskva? prag? madrid? london? seoul? peking? new delhi? meksiko city? najveći eu gradovi nisu na obali. stara ribarska naselja se nisu gradila na obali, zbog gusara, a i problema zbog vjetra, šteta od podivljalog mora... sad zbog klimatskih promjena i podizanja razine mora vidimo da se obalni gradovi napuštaju, ne gradi se više ništa prvi red do mora, ili sam nešto propustio..?