Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 138
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Vlaho Orepić
Povratak na članak

Zamislite kakva bi politička stvarnost bila da nema Mosta i da je sva vlast u rukama Karamarka

Na pitanje kako komentira navode da su aktivnosti Mosta značajno slabije otkako su dio vlasti rekao je da su to neistine

Komentari 142

Avatar abakus
abakus
09:20 20.03.2016.

Dobro je da je MOST dio Vlade, Orepiću, ali to ne znači da niste dosad već bili debelo dužno napraviti smjenu ljudi koji su u policiju postavljeni po stranačkoj (čitaj: SDP-ovskoj) podobnosti umjesto po sposobnosti. Dolaskom SDP-a na vlast u poslicije je smijenjeno više od 2000 ljudi, umjesto koji su postavljeni njihovi nesposobni, ali zato podobni kadrovi. I to kako: Natječajima u kojima se bodovalo ljude na osnovu raznih zahtjeva koji su bili postavljeni za određeno mjesto, ali se nakon toga SDP-ovcima koji mahom nisu udovoljavali kriterijima broj bodova podizao na "intervjuu" kojima je, naravno, "objektivna" komisija procjenjivala njihovu podobnost za mjesto - te su na osnovu toga dobivali mjesta i pozicije. Što reći na to? Dobili smo ne samo stranačku policiju, što je vrlo ozbiljna i zabrinjavajuća činjenica s kojom se nije za šaliti, već i nesposobnu k tome jer ti ljudi jednostavno ne znaju raditi taj posao. Već i to je dovoljan razlog za smjenu, da i ne govorim o svemu što polako izlazi na površinu a o čemu je govorio neki dan sindikat policije. Što je s navodnim samoubojstvom onog mladog policajca u Međimurju za koje svi bolje upućeni tiho tvrde da je riječ o ubojstvu koje je samo prikazano kao samoubojstvo i da je za to odgovoran upravo Dominić? I takvog čovjeka se ne smjenjuje? Sramota.

VL
NE
Neznamnista
10:04 20.03.2016.

Vodniče šta ti imaš s mostom ti si SKJUU

VL
NE
Neznamnista
10:04 20.03.2016.

Ovom liku Domoljubna treba udkrstiti povjerenje i poslati ga natrag u Fitnes

VL
KA
kajinx
10:09 20.03.2016.

Vlaho, nekakav nesretnik, Orepić: Kada ćeš smjeniti 2500 Martićevaca?

VL
TO
torcidaš
10:07 20.03.2016.

Boži odmah daj drugu osobu kupusara natrag u selo i neka dolje provodi silu.

VL
DU
Deleted user
09:52 20.03.2016.

nemožeš se opravdati jer ništa od vojne dokumentacije nesmije biti kod nikogs doma ili si još vjerovao da če se juga vratiti pa da se nađe

VL
BR
brojevi
09:44 20.03.2016.

Ministre, kako provodite samovolju u kadroviranju djalatnika MUP-a, možemo si vrlo dobro predoćiti aktualnu političku situaciju kad nebi u njoj sudjelovao HDZ. Bilo bi puno lakše kada bi svi potezi vladajućeg saveza bili više koordinirani i usaglašeni a javne izjavee umjerenije. Ovo sve više lići na staru Hrvatsku izreku "Tko pod drugim jamu kopa..."

VL
DU
Deleted user
09:15 20.03.2016.

Budućnost bi bila takva da bi prvo smjenio nelegalno postavljen kompletan vrh policije ( oko 400) ljudi koje je postavio sdp, za što i je i sud presudio da je neustavno. Orepić je totalno mutan tip i nije mu za vjerovat, ali vrijeme će sve pokazat.

VL
GO
Gomila
09:12 20.03.2016.

Karamarko je posten covjek koji voli hrvatsku a ti orepicu ti malo vamo malo tamo ti si malo puhalo bez mozga a dugacki jezik

VL
SE
sekta
10:08 20.03.2016.

podoficir jna ne cuva demokratske procese nego komunjarske sluge

VL
CO
colonia
09:37 20.03.2016.

reforme ,bez smjene ne idu ,Orepiću, a one tebi teško padaju, Znaš ili mijenjaj ili budi smjenjen.

VL
DU
Deleted user
09:57 20.03.2016.

ubrzo če izbori da te onda vidimo uljez ispod mosta

VL
BJ
Bjelovar112
09:47 20.03.2016.

pa ministar je od struke oficira to je slično

VL
TO
torcidaš
10:08 20.03.2016.

Zamislite kako je onoj koja snjim zivi ako takve uopce ima.

VL
GO
Gomila
09:19 20.03.2016.

Orepicu ti hoces da budes popularan a na kraju ispadas obicno govn... sad te narod zna posto si dosao u javnost a ljudi kao ti ne trbaju hrvatskoj ti si obicno puhalo prdis i smrdis ispod nosa

VL
Avatar zetvukovarski
zetvukovarski
10:21 20.03.2016.

U Metkoviću i okolici je dobra klima pa na istom polju raste red lubenica , red kupusa , red dinja , red ministara koji ne mogu prežalit smrdoslaviju. Kokošari iz mosta prevarili ste narod ali vrlo brzo će te see te se vratiti branju kupusa i mandarina .

VL
DH
dalibor.hren
09:30 20.03.2016.

Pola Metkovića je u Zagrebu. Tko će brati mandarine?

VL
DH
dalibor.hren
09:45 20.03.2016.

Svi ste vi niškoristi; obećavali ste struku, a opet je prevladalo stranačje!!!

VL
OB
obivankenobi
10:13 20.03.2016.

Pa su nam uvalili oficircinu da kontrolira Hrvate

VL
KA
kajbum
09:36 20.03.2016.

Vi ste sramota kojima je samo do fotelje.

VL
« 1 2 3 4 5 6 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.