Zamislite kakva bi politička stvarnost bila da nema Mosta i da je sva vlast u rukama Karamarka
Na pitanje kako komentira navode da su aktivnosti Mosta značajno slabije otkako su dio vlasti rekao je da su to neistine
Komentari 142
Vodniče šta ti imaš s mostom ti si SKJUU
Ovom liku Domoljubna treba udkrstiti povjerenje i poslati ga natrag u Fitnes
Vlaho, nekakav nesretnik, Orepić: Kada ćeš smjeniti 2500 Martićevaca?
Boži odmah daj drugu osobu kupusara natrag u selo i neka dolje provodi silu.
nemožeš se opravdati jer ništa od vojne dokumentacije nesmije biti kod nikogs doma ili si još vjerovao da če se juga vratiti pa da se nađe
Ministre, kako provodite samovolju u kadroviranju djalatnika MUP-a, možemo si vrlo dobro predoćiti aktualnu političku situaciju kad nebi u njoj sudjelovao HDZ. Bilo bi puno lakše kada bi svi potezi vladajućeg saveza bili više koordinirani i usaglašeni a javne izjavee umjerenije. Ovo sve više lići na staru Hrvatsku izreku "Tko pod drugim jamu kopa..."
Budućnost bi bila takva da bi prvo smjenio nelegalno postavljen kompletan vrh policije ( oko 400) ljudi koje je postavio sdp, za što i je i sud presudio da je neustavno. Orepić je totalno mutan tip i nije mu za vjerovat, ali vrijeme će sve pokazat.
Karamarko je posten covjek koji voli hrvatsku a ti orepicu ti malo vamo malo tamo ti si malo puhalo bez mozga a dugacki jezik
podoficir jna ne cuva demokratske procese nego komunjarske sluge
reforme ,bez smjene ne idu ,Orepiću, a one tebi teško padaju, Znaš ili mijenjaj ili budi smjenjen.
ubrzo če izbori da te onda vidimo uljez ispod mosta
pa ministar je od struke oficira to je slično
Zamislite kako je onoj koja snjim zivi ako takve uopce ima.
Orepicu ti hoces da budes popularan a na kraju ispadas obicno govn... sad te narod zna posto si dosao u javnost a ljudi kao ti ne trbaju hrvatskoj ti si obicno puhalo prdis i smrdis ispod nosa
U Metkoviću i okolici je dobra klima pa na istom polju raste red lubenica , red kupusa , red dinja , red ministara koji ne mogu prežalit smrdoslaviju. Kokošari iz mosta prevarili ste narod ali vrlo brzo će te see te se vratiti branju kupusa i mandarina .
Pola Metkovića je u Zagrebu. Tko će brati mandarine?
Svi ste vi niškoristi; obećavali ste struku, a opet je prevladalo stranačje!!!
Pa su nam uvalili oficircinu da kontrolira Hrvate
Vi ste sramota kojima je samo do fotelje.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dobro je da je MOST dio Vlade, Orepiću, ali to ne znači da niste dosad već bili debelo dužno napraviti smjenu ljudi koji su u policiju postavljeni po stranačkoj (čitaj: SDP-ovskoj) podobnosti umjesto po sposobnosti. Dolaskom SDP-a na vlast u poslicije je smijenjeno više od 2000 ljudi, umjesto koji su postavljeni njihovi nesposobni, ali zato podobni kadrovi. I to kako: Natječajima u kojima se bodovalo ljude na osnovu raznih zahtjeva koji su bili postavljeni za određeno mjesto, ali se nakon toga SDP-ovcima koji mahom nisu udovoljavali kriterijima broj bodova podizao na "intervjuu" kojima je, naravno, "objektivna" komisija procjenjivala njihovu podobnost za mjesto - te su na osnovu toga dobivali mjesta i pozicije. Što reći na to? Dobili smo ne samo stranačku policiju, što je vrlo ozbiljna i zabrinjavajuća činjenica s kojom se nije za šaliti, već i nesposobnu k tome jer ti ljudi jednostavno ne znaju raditi taj posao. Već i to je dovoljan razlog za smjenu, da i ne govorim o svemu što polako izlazi na površinu a o čemu je govorio neki dan sindikat policije. Što je s navodnim samoubojstvom onog mladog policajca u Međimurju za koje svi bolje upućeni tiho tvrde da je riječ o ubojstvu koje je samo prikazano kao samoubojstvo i da je za to odgovoran upravo Dominić? I takvog čovjeka se ne smjenjuje? Sramota.