'Rekli su mi da ne primaju narudžbe do 15. siječnja. Došla sam tada pa su mi rekli da su popunjeni'
Ministarstvo je poručilo da osuđuje svako preusmjeravanje pacijenata u privatnu praksu koje je u suprotnosti s pokrenutom reformom zdravstvenog sustava. Imate li sličnih iskustava javite nam se na mail dojavi@vecernji.net
Komentari 13
Gospodine Beros molim vas odgovorite zasto se pacijenti ne mogu naruciti telefonom nego osobno doci ili mailim.Pa neznaju sve bakice bararati mailom ili voziti auto sa dodu osobno. Znaci ovisne su o ukucanima (ako ih imaju) ili susjedima.Koji je too nacin da se tako ljudi diskriminiraju.Primjer ortopedija Lovran te pojedini odjeli Rijeke Bolnice samo mail ili osobno.
Na respirator se uvijek moglo bez čekanja , veze i plave kuverte , kao moj pokojni tast ! Nikome nismo dužni ni centa !
Ako lijecink kaze - hitno, uradi se odmah. Ako je rutinski (bilo sto) zakazes telefonom termin tocno u minut. Nigdje guzve, nervoze, osoblje visoko strucno i profesionalno. Imamo Hrvatsku.
Srčana stanica u Sigetu, Zagreb, sredina prosinca: Nemamo još termine za holtere za sljedeću godinu. Dođite prije/poslije Sv. tri kralja. Došao dan prije. Rekoše: prvi slobodan termin je u svibnju.
Treba pronaći način da im se uskrati uplata doprinosa iz plaće do obavljanja usluge, pa da vidimo liste čekanja na sigurnu plaćicu za nerad i nered.
Četiri puta u tri godine obavio MRT kralježnice,nijednom nisam čekao termin više od 10 dana,bez problema,doduše u okolici Stuttgarta ali i to se računa
Veli ona da bi joj mama mogla završiti u kolicima, no da je i dobila danas termin isto bi završila u kolicima.
Isti fizikalna KBC Zagreb. Ne naručijemo do siječnja, u siječnju popunjeni dođite u li travnju za narudžbu. Tako imaju listu čekanja samo 3 mjeseca jer dalje ne naručuju i nema šanse da dođeš do doktora i rehabilitacije.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ja se bas spremao preseliti iz Amerike u Hrvatsku jer me "strucnjaci" s portala uvjerili kako je americki zdravstveni sistem los a kod vas covjeku amputiraju zdravu nogu besplatno bez cekanja!