Za svaku fotelju direktora HTZ-a u svijetu ima 10-ak kandidata
Među 148 kandidata, koji su poslali 176 prijava, vrlo vjerojatno su i sadašnji direktori kojima mandat istječe krajem rujna
Komentari 5
Koliko noćenja su ostvarili: Imotski, Sinj, Drniš, Knin, Gračac, Gospić, Otočac i Ogulin i tko je za to zaslužan? Ni jedan od navedenih gradova nije 40 km udaljen od mora. Turisti dolaze sami, a mi ih zbrinjavamo kao izbjeglice.
Hoće li povjerenje dobiti iskusni sadašnji direktori ili svježe snage odlučit će Turističko vijeće koje vodi ministar Darko Lorencin. - čemu ovako dugačka rečenica kad je moglo stajati odlučiti će ministar Darko Lorencin.
Neznam šta će Hrvatskoj ministar turizma kada ga Austrija nema a imaju 7 puta više prihoda od turizma od Hrvatske. Ministar turizma bi trebao raditi na produženju sezone a od toga ništa. Imamo mogučnosti da dovedemo Nordijske i Baltičke turiste koji bi mogli produžiti sezonu do Sveta Tri Kralja, Kod nas je u Siječnju more toplije nego u sjevernom moru usred ljeta. Također jedan preduvjet za produženje sezone je gradnja bazena i to što više. Imamo dovoljno sunca da možemo solarno grijati vodu. A koga to interesira.
Uhljeb nad uhljebom.Kandidatima nije prepreka nepoznavanje jezika zemlje u kojoj bi radili, jer će im HTZ omogućiti pohađanje intenzivnog učenja jezika te države u prvoj godini mandata. To je prava slika cijelog sustava i uhljebljavanja ljudi koji će nam vodititi turizam ili našu sigurnu propast.Imamo jedino sreće da nam turisti sami dolaze sa svih strana Europe potrošiti mukotrpno stečen novac bez njihove pomoći.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
opet treba uhljebiti djecu i unuke tkz antifašista.. biznis antifašizam je jako profitabilan..