Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 84
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Tomislav Karamarko
Povratak na članak

'Za incident smo doznali tijekom noći, želim vjerovati da je riječ o glupom huliganskom ispadu'

Karamarko je sinoć na svom Facebooku komentirao kako je atmosfera bila 'kao kod kuće', a naknadno je komentirao i pojavu svastike.

Komentari 37

DU
Deleted user
15:41 13.06.2015.

Karamarko je dakle osudio ovaj kukasti križ. U skladu s onom da lopov najglasnije viče "držite lopova"... kao, nisam ja ...

VL
DU
Deleted user
14:58 13.06.2015.

Da je gledao utakmicu na Bleiburgu, vjerojatno bi vidio kukasti križ!

VL
MA
macor
15:12 13.06.2015.

Ovo je djelo njegovih mladih obozavatelja.100%

VL
DU
dubravkai16
15:31 13.06.2015.

Bravo! To je vaše djelo, jer tko nije desno orjentiran, taj po vašoj glupoj logici nije domoljub. A vi ste pravi domoljudi s obje ruke u đepu i udri i ovo malo što je ostalo pokradi. Pravi ste domoljubi. Uzvike " za dom spremni" to vi podržavate. Pričate o komunistima, najviše ih ima u HDZ-u, to su novi domoljubi. Sramota.

VL
SC
sc0rpion
15:37 13.06.2015.

kad je Šimunić uzviknuo " za dom spremni " svi su ga hvalili a nitko osudio od strane HDZ-a zajedno sa Kolindom , ovo je nastavak takvog ponašanja

VL
Avatar jocker-3
jocker-3
15:48 13.06.2015.

Zamislite,on gleda utakmicu i nezna o čemu se radi zbog engleskog jezika,a kog će vraga tamo ako nezna jezik....vjerojatno je zbog toga i otišao tako daleko da ne bude sumnjiv,jer on je protiv ove Vlade,a tko želi rušiti Vladu,taj će i državu...

VL
Avatar malina385
malina385
15:52 13.06.2015.

Ovo je tvojih i Kolindinih retorika dijelo. Sramim se zbog vas.

VL
ME
melinda
15:30 13.06.2015.

Samo se vi nemojte hdz-ovci oglasavati kao ni Kolinda jer vi podrzavate to zlo.Niste osudili Thompsona vec mu placate nasim novcima da vam ili pjeva ili ne pjeva nijednoj stranci.Niste osudili Simunica dok je urlao na Maksimiru podrzavate satorase koji vam sluze da dodete na vlast iako zakonski ne smiju podizati sator gdje im se prohtije.I nemojte molim vas glumiti zrtvu i nevinasca jer ste procitani svi Hdz-ovci na celu sa Kolindom

VL
DU
Deleted user
15:22 13.06.2015.

bla bla bla kao on nema veze s ustašizacijom Hrvatske ... pa osuđuje ... a što s porukom koju je poslao odlaskom na Bleiburg i neodlaskom ni na jednu antifašističku manifestaciju i komemoraciju žrtava tih istih ustaša? ... Nadam se da će o svemu tome moći više razmišljati nakon što završi u zatvoru zbog gospodarskog kriminala.

VL
DU
Deleted user
15:57 13.06.2015.

Posljedica politike HDZ-a na mladež Hrvatske.

VL
Avatar Cinco
Cinco
15:36 13.06.2015.

Tipičan udbaški rukopis.

VL
ĆA
ćaćaća
15:28 13.06.2015.

daj karamrko osvjesti se..ovo je obična diverzija uperena protiv reprezentacije i države..udbaši koriste nogometne navijače za optužbe a oni djeluju iz pozadine..

VL
BR
brojevi
23:09 13.06.2015.

Ne želim vjerovati da bi ovo mogla biti duboko smišljena podvala usmjerena na kompromitiranje Hrvatske. Karamarko, želja nema veze sa istinom. Osjetio si na vlastitoj koži djelovanje udbaske crvene pošasti.

VL
CP
Cviet Prigorja
15:44 13.06.2015.

To je skretanje pozornosti sa komemoracije na Hudoj jami. Na stratištu je Sveta misa koju su u 11:00 predvdila trojica biskupa. Ali, što je 3000 satrtih Hrvata, Slovenaca i Austrijanaca prema jednoj svastici?

VL
CP
Cviet Prigorja
15:32 13.06.2015.

Da ministru Ostojiću odgovara sadržaj koji su snimile nadzorne kamere na Poljudu, odmah bi ju objavili. Duga mračna noć...Ministre, objavite snimku!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.