Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 23
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
PROCJENA
Povratak na članak

WHO proglasio koronavirus pandemijom: Traže od zemalja agresivne i hitne mjere

Pandemija nije riječ koja se koristi olako. To je riječ, ako se krivo upotrijebi, može izazvati strah ili neopravdano prihvaćanje stava da je borba gotova, što može dovesti do nepotrebne patnje - smatra čelni čovjek WHO-a.

Komentari 16

Avatar AlPoS
AlPoS
18:19 11.03.2020.

Od anemije do pandemije

VL
Avatar miyamoto
miyamoto
18:26 11.03.2020.

Ako ste gledali Resident Evil film, gdje se virus otima kontroli, ovaj logo iz filma i logo iz Wuhana su isti

VL
Avatar Optimyst
Optimyst
19:21 11.03.2020.

WHO-organizacija koja nije poduzela apsolutno ništa u prvim danima da se virus ne proširi iz Kine po cijelom svijetu sada pametuje.

VL
CI
Ceca iz Benkovca
19:15 11.03.2020.

nakon 2 mjeseca stigao je i taj dan.

VL
ZO
Zooltan
20:47 11.03.2020.

prekasno . državne granice su trebale biti već zatvorene prije dva tjedna za sve, i one koji su otišli i one koji hoće ući i one koji se žele vratiti. protok nula (0). nastreliti svakog koji pokuša na silu iliili ilegalnim putem ući

VL
AL
alexije
19:59 11.03.2020.

Ako niste gledali film Variola-Vera gledate ga sad uzivo.☹

VL
Avatar miyamoto
miyamoto
18:19 11.03.2020.

Kao poslije pada blizanaca. Poslije Korone svijet više neće biti isti. Dižite novce s računa jer će resetirati i ušteđevinu

VL
Avatar Kordunusrcu.
Kordunusrcu.
04:32 12.03.2020.

Jednostavno,treba ukinuti Internet,i cim nestanu drustvene mreze,i kontakti,nestace i Corone-virusa.

VL
Avatar miyamoto
miyamoto
18:15 11.03.2020.

Bog dolazi i otjerat će crnog Koronu, lažljivca

VL
Avatar Edgedancer
Edgedancer
20:22 11.03.2020.

A što bi s onim da svi strahuju da corona ne bi došla u Afriku, jer je tamo zdravstvena zaštita nula, i proširit će se kao požar, uz veliku smrtnost? Jel sad tko spominje Afriku i kakvo je stanje tamo?

VL
Avatar miyamoto
miyamoto
18:12 11.03.2020.

Nitko nikada nije čuo ni vidio oboljelog, najobičniji svjetski reset. Kina, neke vlade trebaju pasti, kontrola stanovništva i sve pod izlikom pandemiju. Sve izgleda umjetno i loše režirano. Korona živi samo u medijima i naslovnicama

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.