Vraćanje u normalu: Police Kozuma polako se pune
Mnogi dobavljači prekinuli su u subotu opskrbu Konzuma zbog strahovanja da neće moći naplatiti svoju robu
Komentari 4
ja nisam vidio nikakve prazne police. tamo gdje je bila na nekoj robi akcija, police su ionako prazne, jer ih preprodavači iz manjih seoskih dućana, ionak sve prije isprazne. i baš idem danas u konzum, onaj veeeliki, da natrpam kolicaca i njima tresnem jednu žensku na parkingu, koju već dulje vrijeme mjerkam, da je ona meni auto kolicima potegnula.... ah, taj konzum, kolko života tamo ima... skoro zaboravih, gdje sve todorić ima vikendice, jel zna netko? da kupim neku parcelicu blizu njega, kad ostarim, da imam s kime pričati, a da je nešto proživio, stvorio. jer ove sirotinje oko mene, već mi ih na navrh glave. uzmu kredit da kupe auto! ne neki stroj, koji će im kupiti deset bmw-a, kuću... oni kupe auto, i onda žive na akcijama konzuma za pileća krilca, robom pri isteku roka trajanja... konzum zove vas! haha, i kako se smirila pompa oko agrokora, nema više jaukanja, iživljavanja, sve se polako vraća tamo gdje je i bilo pred točno dva mjeseca. tko je profitirao u ovoj priči?
Ta vijest bi trebala glasiti: police Konzuma u ruskom vlasnistvu polako se pune.
još uvijek neznamo kuda je ispario novac od Agrokora?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
nema više gazde i odmah se lakše diše