'Vozila je suprotnim smjerom, na putu rušila sve pred sobom'
Čitateljica iz Pule svjedočila je ''divljanju'' vozača jedne Opel Vectre ulicama Pule u jučerašnjim ranojutarnjim satima. Pročitajte što je sve vidjela i snimila
Komentari 5
... ajme novinarstva ... "ona", vektra toliko shranja napravila ??! ... na ove vektre moraš paziti kao na "amstafe" ... ni slučajno dozvoliti da izmaknu kontroli ... strava ...
Ma ove slike govore "strahovito " puno, kao da ih je slikao Franjo Tahi, !
''Nastavila je pješačiti na posao i vidjela da je na ulicu u kojoj se zbio niz nezgoda izašlo 15-ak ljudi s upaljenim motorima'' --- hahahahahahaha Neka mi netko ovu rečenicu objasni.... hahaha
Admine obrisao si "nepokolebljivog "i njegov korektan komentar. Umjesto toga izbriši ovaj članak koji je nedostojan Vecernjeg Lista. TKO je pisac ovog djela? Predlažem nominciju za "Purlitzera" ;/
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I.....jesu li uhitili Opel Vektru?