Putin najavio kraj rata u Siriji
Erdogan je rekao kako će Turska nastaviti usko surađivati s Rusijom na političkom rješenju u Siriji
Komentari 8
GV
vođa slobodnog svijeta Vladimir Putin
Najveći poraz Američke vanjske politike je neuspjelo rušenje Erdogana, a posljedično tome i strateški poraz iste politike u Siriji, ulazak Rusije na svjetsku pozornicu u velikom stilu, te početak kraja pokušaja ovladavanja svijetom, pod krinkom događanja od 11. rujna 2001.
IL
Putin je diktator!
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Problem Kurda je što su se vezali za Amerikance, a ovi će ih izigrati kao i u prošlom iračkom ratu. Tako su izigrali Hrvate u BIH tihom revizijom Washingtonskog sporazuma, kad im više netko nije potreban samo mu okrenu leđa.