Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 173
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Izgovor ili potreba
Povratak na članak

Vlada strancima daje 6 milijuna eura da dozna gdje smo

Hitan natječaj: Posao ide stranim konzultantima, domaći – isključeni.

Komentari 365

FS
fsgghhtre
22:02 19.01.2012.

Imali su plan, a sada ne znaju na temelju čega su ga imali.

VL
HO
Houston***
22:02 19.01.2012.

Americka konzultantska kuca, \"Suderman & Young\", koja se bavi konzultacijama ilegalnih emigranata po cijelome Svijetu, naplacivala je Njemackoj Vladi, fascinantnih, \"46.000 americkih dollara po satu\", a danas se jos uvijek uspijeh ne vidi, jer je cijela Njemacka, zahvacena valom izbjeglica iz cijeloga Svijeta.

VL
UT
utatica
22:03 19.01.2012.

\"Tko se hrani kruhom naroda ima narodu račun davati\" Dr. Ante Starčević

VL
KR
kripton
22:04 19.01.2012.

hoće li biti dovoljno ministarstava za supruge to je problem,a ništa ako usfali otvoriti još koje,ako se ovo uspije dovući do kraja mandata to će biti čudo

VL
OB
-obrisani-
22:05 19.01.2012.

Hrvatska ima 22 agencije koje su svrha tko zna kone Jedna od njih je agencija za nuklernu sigurnost,a ima još 23. koja kao \"nadzire\" rad ove 22 HAHAHAHAHAHAH ! HAHHAHAH ! bilo bi smijeh da nije istina koliko nas tonas to košta, koliko kostaju ti uredi za gubljenje vremena ??? to rastjerujte,a ne dižite poreze

VL
FS
fsgghhtre
22:05 19.01.2012.

Od plana 21 do plana 6.000.000.

VL
JD
Joy Division
22:06 19.01.2012.

Kad se, nakon godina i godina besramnog guranja na vlast, vlast konačno i dobije - onda se ne zna što raditi. Bili su kompetentni samo kad su kritizirali. Ovolike novce ne bi li dobili alibi za svoju nesposobnost. A za za mirovine nemaju bovaca. Za ovo su zaslužili izgubiti vlast prije ljeta!

VL
Avatar Čobanković ( mlađi )
Čobanković ( mlađi )
22:18 19.01.2012.

Bilo bi lijepo kada bi Milanović Ostavku dao,a HDZ proglasio kao zamjenu za svoju vladu

VL
NE
Nepobjedivi
22:08 19.01.2012.

Baš mi je drago da je vlada tako odlučila. Odavno smatram da Hrvatskoj treba inozemni stečajni ili prinudni upravitelj, jer se našim političarima, a pogotovo ne šefovima i činovnicima u raznim ministarstvima, ne može i ne smije vjerovati!

VL
NE
neverane
22:08 19.01.2012.

Svaka,ama baš svaka nova politička garnitura angažira i troši naš novac na nekakve strane analitičare i blabla spletkaroše koji će nam kazati da smo u k....tj banani.Za to se Milanoviću ne troše krvavo stečeni novci hrvatske sirotinje i to zaa odgovore koje i sami znamo.Ako ih ti ne znaš ,onda si krivi čovjek na krivom mjestu.

VL
OB
-obrisani-
22:09 19.01.2012.

ovo je najjjače Ured za koordinaciju sustava procjene učinka propisa. http://www.vlada.hr/adresar_i_linkovi/vlada_rh_i_uredi_vlade_rh/ured_za_koordinaciju_sustava_procjene_ucinka_propisa HAHHAHAHAH ovi definitivno niš ne rad jer niš ne štima

VL
OB
-obrisani-
22:10 19.01.2012.

http://www.actarius.hr/act/knjigovodstvo/doku.php?id=popis_agencija_republike_hrvatske

VL
HO
Houston***
22:10 19.01.2012.

Pogledajte Ministarstva pod brojem 20 i 21. Hrvatske ceste i Hrvatske autoceste. Nije li malo cudno da se Hrvatske ceste dijele na dva razlicita sektora, a u bit su jedno te isto, \"Hrvatski autoputovi\" Kukurikavci, osnivaju svoja Ministarstva po brojuu mjesta u Saboru i Vladi.

VL
OB
-obrisani-
22:11 19.01.2012.

nama ne treb stečajni uravitelj, već stečajna KORPORACIJA koiko je sve ujebano i pokradeno

VL
ST
stargate
22:11 19.01.2012.

Nepobjedivi! Pa onda ih pod hitno treba ukinut jer sad cemo imat duple troskove!

VL
Avatar Bjeda
Bjeda
22:11 19.01.2012.

Pitajte nas gdje smo...23 godine padamo sve nize... sljedeca stanica-bankrot-koji je davnih dana trebao biti proglasen.

VL
DU
Deleted user
22:12 19.01.2012.

Ne bih htio biti osoban, ali o liku i djelima Čačića se dosta toga zna u puku... Što se tiče Milanovića, on je komitetlijski kadar odnosno crvena bramanska kasta koja se vrlo nevoljko upušta u bilo kakvu socijalnu komunikaciju sa staležima ispod. Nikad, ali ama baš nikad, niste zapazili Milanovića da se rukuje s radnicima u škveru ili da razgovara s radnicama Kamenskog odnosno da bi sudjelovao u mimohodu u Vukovaru ili tako nešto. On ima dendijevski odmak i to će biti razvidno kasnije, u tzv. socijalnoj politici nove Vlade. Ne zaboravite, baš esdipijevi kadrovi do nebesa nadižu cijene komunalija i ostalih u njihovoj nadležnosti u ZG, RI, Sisku i još nekim gradovima gdje su godinama na vlasti. Oni ne haju što puk koji to mora platiti na šalteru misli... Glavno da njima dobro! Zato i ova \"belosvetska\" dosjetka sa stranim revizorima. Držte lopove! - rekli bi stari ljudi za tu fintu...

VL
BU
Bune
22:13 19.01.2012.

Genijalno napravito inače naši bi uzeli lovu i sve bi bilo u redu kao i prije, a država na banani. Drugo nemogu reči da im je neko smjestio .Genijalno i objektivno protiv lopovskih ministarstava.

VL
ST
standup
22:13 19.01.2012.

..ma to je sve Kradimir Cácic´izmislija i izkonstruira,...da ni Hrvatima nebude bolje nego Njemu , kada bude u Madjarskom-przúnu !!...j3besenjemu !!

VL
UT
utatica
23:06 19.01.2012.

komunistička partija je durštveno opasna sekta

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 19 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.