Vlada strancima daje 6 milijuna eura da dozna gdje smo
Hitan natječaj: Posao ide stranim konzultantima, domaći – isključeni.
Komentari 365
Americka konzultantska kuca, \"Suderman & Young\", koja se bavi konzultacijama ilegalnih emigranata po cijelome Svijetu, naplacivala je Njemackoj Vladi, fascinantnih, \"46.000 americkih dollara po satu\", a danas se jos uvijek uspijeh ne vidi, jer je cijela Njemacka, zahvacena valom izbjeglica iz cijeloga Svijeta.
\"Tko se hrani kruhom naroda ima narodu račun davati\" Dr. Ante Starčević
hoće li biti dovoljno ministarstava za supruge to je problem,a ništa ako usfali otvoriti još koje,ako se ovo uspije dovući do kraja mandata to će biti čudo
Hrvatska ima 22 agencije koje su svrha tko zna kone Jedna od njih je agencija za nuklernu sigurnost,a ima još 23. koja kao \"nadzire\" rad ove 22 HAHAHAHAHAHAH ! HAHHAHAH ! bilo bi smijeh da nije istina koliko nas tonas to košta, koliko kostaju ti uredi za gubljenje vremena ??? to rastjerujte,a ne dižite poreze
Od plana 21 do plana 6.000.000.
Kad se, nakon godina i godina besramnog guranja na vlast, vlast konačno i dobije - onda se ne zna što raditi. Bili su kompetentni samo kad su kritizirali. Ovolike novce ne bi li dobili alibi za svoju nesposobnost. A za za mirovine nemaju bovaca. Za ovo su zaslužili izgubiti vlast prije ljeta!
Bilo bi lijepo kada bi Milanović Ostavku dao,a HDZ proglasio kao zamjenu za svoju vladu
Baš mi je drago da je vlada tako odlučila. Odavno smatram da Hrvatskoj treba inozemni stečajni ili prinudni upravitelj, jer se našim političarima, a pogotovo ne šefovima i činovnicima u raznim ministarstvima, ne može i ne smije vjerovati!
Svaka,ama baš svaka nova politička garnitura angažira i troši naš novac na nekakve strane analitičare i blabla spletkaroše koji će nam kazati da smo u k....tj banani.Za to se Milanoviću ne troše krvavo stečeni novci hrvatske sirotinje i to zaa odgovore koje i sami znamo.Ako ih ti ne znaš ,onda si krivi čovjek na krivom mjestu.
ovo je najjjače Ured za koordinaciju sustava procjene učinka propisa. http://www.vlada.hr/adresar_i_linkovi/vlada_rh_i_uredi_vlade_rh/ured_za_koordinaciju_sustava_procjene_ucinka_propisa HAHHAHAHAH ovi definitivno niš ne rad jer niš ne štima
http://www.actarius.hr/act/knjigovodstvo/doku.php?id=popis_agencija_republike_hrvatske
Pogledajte Ministarstva pod brojem 20 i 21. Hrvatske ceste i Hrvatske autoceste. Nije li malo cudno da se Hrvatske ceste dijele na dva razlicita sektora, a u bit su jedno te isto, \"Hrvatski autoputovi\" Kukurikavci, osnivaju svoja Ministarstva po brojuu mjesta u Saboru i Vladi.
nama ne treb stečajni uravitelj, već stečajna KORPORACIJA koiko je sve ujebano i pokradeno
Nepobjedivi! Pa onda ih pod hitno treba ukinut jer sad cemo imat duple troskove!
Pitajte nas gdje smo...23 godine padamo sve nize... sljedeca stanica-bankrot-koji je davnih dana trebao biti proglasen.
Ne bih htio biti osoban, ali o liku i djelima Čačića se dosta toga zna u puku... Što se tiče Milanovića, on je komitetlijski kadar odnosno crvena bramanska kasta koja se vrlo nevoljko upušta u bilo kakvu socijalnu komunikaciju sa staležima ispod. Nikad, ali ama baš nikad, niste zapazili Milanovića da se rukuje s radnicima u škveru ili da razgovara s radnicama Kamenskog odnosno da bi sudjelovao u mimohodu u Vukovaru ili tako nešto. On ima dendijevski odmak i to će biti razvidno kasnije, u tzv. socijalnoj politici nove Vlade. Ne zaboravite, baš esdipijevi kadrovi do nebesa nadižu cijene komunalija i ostalih u njihovoj nadležnosti u ZG, RI, Sisku i još nekim gradovima gdje su godinama na vlasti. Oni ne haju što puk koji to mora platiti na šalteru misli... Glavno da njima dobro! Zato i ova \"belosvetska\" dosjetka sa stranim revizorima. Držte lopove! - rekli bi stari ljudi za tu fintu...
Genijalno napravito inače naši bi uzeli lovu i sve bi bilo u redu kao i prije, a država na banani. Drugo nemogu reči da im je neko smjestio .Genijalno i objektivno protiv lopovskih ministarstava.
..ma to je sve Kradimir Cácic´izmislija i izkonstruira,...da ni Hrvatima nebude bolje nego Njemu , kada bude u Madjarskom-przúnu !!...j3besenjemu !!
komunistička partija je durštveno opasna sekta
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Imali su plan, a sada ne znaju na temelju čega su ga imali.