Za sutra sazvana sjednica Vlade: Evo što je na dnevnom redu!
Na današnjem užem kabinetu od HDZ-ovih ministara bio je samo Kovač, koji je ubrzo otišao
Komentari 27
orešković da ima imalo obraza dao bi odmah ostavku jer se njegova pozicija temelji na potpori 60 mandata HDZ-a i 15 mosta-a, a kako je HDZ potporu povukao, sve je jasno!
Orešković i Petrov zarili kandže u kožne fotelje! Vlast je slast! Želite i dalje blokirati Karamarka da sprovede reforme iz IFO programa!
Sad bi trebalo biti nam zao ajde lovi gusterice nevalja se precjenit
za oreskovica nema zime, posla toliko da si moze birat ko medved kruskama, karamarko, i drug milovanovic od svih na svijetu osim +napredne hrvatske+ nece ih niko pa ni njihove mame.
Keep calm and govern on, sve je good good good hahahaha. Gotovi ste domokradi, natrag u rupe iz kojih ste izgmizali.
Da je pokojni Franjo ziv Karamarka i ove druge bi spremio prema Bleiburgu ka i one 45-e......
Svidja mi se . Napokon je stigao kapitalizam - danas jesam - sutra nisam premijer !
Brod luđaka! Izbori odmah!
Ovo je show nakaza, ljudskih, moralnih i političkih. Ovoliki broj gadljivih i ogavnih karaktera bez imalo pameti i obrazovanja, bez obzira dali su iz hdza ili sdpa nikada nije bilo na ovim prostorima.
interesantno,da karamarkovi pristase ignoriraju stvarnost,da t.oreskovic moze birati radna mjesta diljem svijeta :
Najveći gubitnik u svemu ovom je Božo Petrov i sad je posve jasno da Stipe Petrina je prokaza ovog psihijatrijskog lika u svoj punini Mostovci tek postaju svjesni hipnotičke magije Petrova ,i dobro je da su udarili glavom o zid kameniti vrata.N ema više tantijema.Amen...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovdje se nedvosmisleno radi o pokušaju državnog udara. Kako se premijer i podpredsjednik vlade, u jeku najveće političke krize nalaze u potaji, privatno u stanu premijera, daleko od znanja javnosti. Koji je dnevni red. Udar na demokraciju!? Da li sui su bili na ručku ili ugodnom časkanju. Zna se gdje su sjedišta državnih institucija. Ovo je dramatično, podjednako kao i napad JNA na Hrvatsku. Zar to još ne vidimo! Nadam se da će konačno reagiotari i DORH. I da li ćemo to još i honorirati. Ili ćemo se, tko preživi, zaputiti se na zapad. Strašno!