Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 45
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Sjednica Vlade
Povratak na članak

Plenković: Zaštitili su se kao lički medvjed i pozivaju ljude na neposluh! Mijenjat ćemo zakone i uvesti sankcije

– Ovaj četvrti val najteže je pogodio Europu. Danas premašujemo 10.000 preminulih, što je strašno. Bilo bi ih sigurno manje da se više ljudi cijepilo – kaže premijer.

Komentari 193

PA
Pax
11:58 17.11.2021.

Neka kaže koji su to lički medvjedi, a ne stalno neke floskule i jeftina demagogija i prodaja straha! Ogromna većina se cijepila zbog straha od nemogućnosti putovanja i gubitka posla. Medijima je zapovijedio da prenose samo jednu stranu, a sve ostale da ignoriraju pa i vrhunske stručnjake koji se ne uklapaju u narativ.

VL
VI
@viktor2212emil@
12:08 17.11.2021.

Neka Plenković ili netko od njegovih podupiratelja smisleno odgovori zašto se cijepljeni ne trebaju testirati, a neosporna je činjenica da i oni također prenose koronu? Kad na to od njih dobijem smislen odgovor, vjerovati ću im sve ostalo što kažu. Čekam odgovor.

VL
HA
hacker
12:13 17.11.2021.

Dakle četvrti val je najteže pogodio najbogatiji kontinent gdje ima najviše cijepljenih? Osim toga jučer su testirali ove koje nemaju tzv. covid potvrde dakle necijepljenje i među njima otkrili 1000 zaraženih bez simptoma bolesti dakle prirodno imune osobe, zašto tom prilikom nisu i testirali i ove s covid potvrdama pa da vidimo pravo stanje stvari?

VL
Ivan_Žižak
11:36 17.11.2021.

O tom potom tko je (bio) zaštićen ko' lički medvjed. Nego, je li uplaćena ona svotica neki dan? Ma da, ta iz presude Vrhovnog suda u kojoj se spominje jedna državotvorna stranka. Ne bi to trebao biti nikakav problem. Uostalom, u prošloj godini HDZ je "zaradio" nešto manje od 61 milijun kuna. Većinu tih sredstava ostvario je iz državnog i lokalnih proračuna.

VL
Avatar AFUERA
AFUERA
11:13 17.11.2021.

Lako mijenjati zakone nakon izbora a za vrijeme izbora siriti zarazu. Najteze val pogadja nakon cjepljenja zanimljivo bas

VL
TE
TerMInator
11:56 17.11.2021.

Zašto on kašljuca i pljuje okolo već godinu dana. Da upravo mjesecima govorimo kako on priprema i uvodi diktaturu, ona je oblikovana, sad dopunjuje mjete. Uveo bi kažnjavanje! Ovo mi sliči na priču kada je car uveo strahovladu, a posilnii ga izvještavali o stanju naroda pa sve dok je bilo care narod cvili, on naredi steži kad zašute popustite. Čeka li ovaj gojenac tu situaciju.

VL
MI
Miner19
11:14 17.11.2021.

Kaže on "Test je benigni bris, neinvazivan, traje jednu sekundu i koji je nešto najkraće i najjednostavnije. Ne vidim zašto bi jednostavni bris bilo kome bio problem - rekao je. V.L. i ostali ovih dana pišu o velikim redovima i gužvama. Tko govori istinu?

VL
KI
kiseli
11:52 17.11.2021.

Želimo Plenky tvoju potvrdu da si psihički stabilna osoba

VL
DU
Deleted user
11:29 17.11.2021.

haha, čuj ovu izjavu, za posao nije obavezno cijepljenje vec testiranje, a testiranje uskoro ukidate, ili nece biti besplatno, a ne testirate sve, i cijepljene zaražene, pa ovo je dovoljno materijala za osudit vas na doživotnu robiju, samo da imamo pošten ustavni sud

VL
ZL
Zlatnipijesak
17:38 17.11.2021.

Kaze Plenkovic kreditni rejting je zbog velikog gospod. rasta? A taj rast je iznajmljivanje suncevih zraka i slane vode, dok industrije vec odavno vise nemamo, ali zato u svakom manjem gradicu imamo bar jedan bespotrebni i beskorisni trgovacki centar.

VL
5S
505.scrtom
11:57 17.11.2021.

plenkimun ne razumije definiciju neposluha, nije baš svoj u glavi, radi se o tome kada je primjeren ili kada nije. ne može to tako lako proći kako si država zamišlja. vlada zna dobro kako daleko može ići i naređivati a kada se narod može pobuniti. za sve postoje granice do koje se može ići

VL
ZM
zmaček
11:44 17.11.2021.

Vi ukratko ne znate tko je cijepljen, puno ljudi se žali da nije dobilo potvrdu jer nije u sustavu. Kao i oni koji su bili na respiratoru. Ni oni svi ne mogu dobiti potvrdu. Ali znate precizan omjer umrlih od korone koji su primili odnosno nisu primili vakcinu. I još bubaš kaže da će se raditi ponovna analiza od ukupnog broja. Priznali ste da i dan danas ne znate,već proizvoljno kažete podatke koji vam odgovaraju. To se zove manipulacija.

VL
KA
kakamarko
13:07 17.11.2021.

PlenKimun je paralazov! Nisu se sami zastitili, kad donosi zakone njima stiti svoje iz osudjene sekte i one poput Bandica.

VL
DU
Deleted user
12:02 17.11.2021.

plenkoviću mnogi prije tebe su se bahatili pa im je povijest presudila. i ti ćeš biti upamćen kao jedan od najvećih kvislinga ovih prostora. pitanje je uopće hoće li se ova država uopće oporaviti kad sjašiš. u 5 godina donio si loših i nakaradnih odluka koliko nije bilo sve skupa u zadnjih 100 godina

VL
RA
radijatori
12:09 17.11.2021.

Brojke zaraženih vidno padaju (kao što je i očekivano, a na to nisu utjecale nikakve kovid-mjere). Zar to ne bi trebalo biti drago vladi neke države? Ne, umjesto toga vlada riga uvrede protiv svojih građana i prijeti se! Fašistička bagra.

VL
Avatar StormRaider95
StormRaider95
11:35 17.11.2021.

Meni ne trebate ni vi ni potvrde ni cijepljenje. Niti mi što dajete, niti mi treba ikakva usluga od vas, niti pomoć. Nemate mi čim uvjetovati slobodu da se krećem po slobodnoj državi. Institucije su i tako odnarođene i ne doživljavam ih svojima. Stoga, gospodine briselski ćato Plenkoviću, taštinom opiturani Berošino i stara curo Markotić, imate odjeb!

VL
Avatar cuvarkuca
cuvarkuca
11:35 17.11.2021.

"Bilo bi manje preminulih da se više ljudi cijepilo" - reče stručnjak opće prakse.

VL
PO
pomorac1
12:51 17.11.2021.

Ide polako sanader II.

VL
GR
Gravity
13:18 17.11.2021.

I u Njemačkoj su se jedne godine mijenjali zakoni. Zato danas imamo turističke destinacije poput auswitza. Memorijalni centar

VL
PH
Penelopea_HX
12:19 17.11.2021.

Pazite se dragi gardjani, ratni zlocinac Anemicni vam zeli mijenjati zakone u zemlji da vam zabrani izici na Referendum koji je stranka MOST vec pokrenula. Uzimajte puske u sake i branite svoju djecu od tih masovnih ubojica, genocidasa, njih sacicu moze skinuti samo jedan snajperista, i spasiti 4 miliona ljudi od njih. Ovi su ubili vise ljudi nego u ratu '90-ih, a i sve one branitelje sto su rekli da su se samoubili , to su isto oni po bolnicama tamo gdje oni imaju svoje grobare instalirane, ''samoubili''. . To su vam masovne ubijice, genocidasi, oni nista drugo i ne rade 30 godina od 90-ih naovamo osim sto ubijaju na sve moguce nacine nase gradjane, sjeme im se zatrlo nacisticko!!!

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.