Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
50.000 ILEGALNIH OBJEKATA
Povratak na članak

Što se događa u Istri, gdje su ti bageri: 'Istra će biti betonirana prije nego što se sruši i 5% ilegalnih građevina'

Komunalni redari već sada svaku ilegalnu gradnju na svom terenu mogu u potpunosti zaustaviti ili prijaviti DIRH-u, no ne koriste te ovlasti onoliko koliko bi mogli.

Komentari 19

DU
Deleted user
23:18 22.03.2025.

Hrvatska je sazdana od laži i na lažima i čemu se mi to čudimo.

VL
LA
lakočemo
22:26 22.03.2025.

To samo kod nas oni koji poštuju zakon lošije prolaze nego banditi i ostala gamad sto ih podržava !! Sruši im to sto su bespravno sagradili i operi ih dobrom novčanom kaznom sa rokom a ako ne Plate u roku udri po imovini pa ćeš vidjeti kako će stati i naravno svakih 3 mijeseda da se pošalje kontrola iz Zagreba da se pregledaju papiri i rezultati lokalnih službi koliko su učinili pa neka i oni odgovaraju za pronevjeru pa na sud i sa njima pa da vidiš kako će se smiriti bezobrazluk !!!

VL
GO
Gof33
22:27 22.03.2025.

korupcija zar ne? rekli bi komšije, para buši gdje burgija ne može

VL
Avatar Idler 3
Idler 3
22:17 22.03.2025.

Pa kak...tam ni HDZ na vlasti ?

VL
AN
Antonio1952
22:48 22.03.2025.

Sta rade ovi iz IDS-a, prodaju parcele za gradnju na crno. Nisu imali rata, hvale se uspjesima a sve sto nisu uspjeli prodati propalo je i krahiralo. Rade samo bosanci i albanci u Istri.

VL
Avatar Scuderia
Scuderia
22:07 22.03.2025.

Manje su ilegalnih kuća napravili u Slavoniji u 70 godina nego ekipa s mora u 5 godina.

VL
SL
slavenZadravec
22:14 22.03.2025.

Zanimljivo kako ilegalna gradnja naglo prestaje / nestaje kad se pređe slovenska granica. Precizno ocrtane zapadne / sjeverozapadne granice balkanske kulture.

VL
Avatar lola lola
lola lola
01:15 23.03.2025.

Svi koji zele mir I malo prometa sele u Istru. E pa nece onda takva I ostati ako svi pocinju graditi tamo.

VL
DU
Deleted user
04:10 23.03.2025.

Već je betonirana

VL
GO
Gof33
22:27 22.03.2025.

korupcija zar ne? rekli bi komšije, para buši gdje burgija ne može

VL
HO
homofobic
06:26 23.03.2025.

Sta se brine te za Istru? Tamo drugovi i njihovi jataci gazduju kako im Sluzba kaze!

VL
Avatar BravarBroz
BravarBroz
06:51 23.03.2025.

Pa sa kojom su stranici na vlasti 30 godina u talu ?

VL
Avatar nekakav
nekakav
07:39 23.03.2025.

Jedina prava mjera bila bi zabrana rada poduzeću, obrtniku, tj. brisanje iz sudskog registra, likvidacija, a sve što glasi na tu firmu uzima država i ide na dražbu. Vlasniku gdje se gradi momentalno oduzeti zemljište, porušiti sve i na dražbu dati zemljipte.

VL
Avatar Ričard
Ričard
01:02 23.03.2025.

IDS ne vodi 35 godin županiju i bia je dva puta izravno u vladi, a ostalo vrime ” u sjeni”?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.