VIDEO Vlasnik kafića podržao prosvjede protiv Vučića, huligani uzvratili: Konobarica pretučena, lokal demoliran
Bilo je gostiju, razbili su cijeli inventar, radnicu su pretukli, ona je na Hitnoj, djevojka. Sve goste su istukli, neke mladiće. Sve su polupali i razbježali se, rekao je vlasnik kafića
Komentari 2
Pod hitno kineski zid prema tam... Sve je to inscenirano glumatanje da bi sutra krenuli i na civilizaciju.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Samo korak od potpune eskalacije nasilja. Kakvi god da jesu, po svemu sudeći već drugi put u 25 godina prolaze katarzu. Što ruku na srce, neki drugi baš i ne mogu reći.