VIDEO Što se događa, snimke koje stižu iz Irana pokazuju neobičnu pojavu: Pada crna kiša?
Nakon udara na naftne objekte nad iranskom prijestolnicom pojavili su se crni oblaci i neobična kiša.
Komentari 2
Crvena, crna, zuta kisa ... U cemu je stos? Nije li u Hrvatskoj padala prosle godine crvena kiza? Da li je bio smak svijeta? Nije! Da li su Iranci bombardirali prije koju godinu Saudijcima rafineriju i naftna polja? Jesu! Da li ih je brinula ekologija ili zagadenje prirode? Nije! Evo neki dan su ponovili i opet Saudijcima bombardirali rafineriju. Da li su zabrinuti za zagadenje crnom kisom? Nisu! Pa sta ih onda brine malo crne kise u Teheranu?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ekologija na visini! A oni nama prikačili čak i čepove na flaše, da eto ne zagađujemo okolinu.