Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 133
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
GOLUBINJAK ILI STAN

VIDEO Ostavio je otvoren prozor i otišao iz stana na par godina: Dočekao ga kaos

X screenshot
05.03.2026.
u 12:25

Prema objavi na društvenoj mreži X, vlasnik stana u ruskom gradu Vorkuti vratio se u svoj dom nakon nekoliko godina izbivanja. Ono što je zatekao unutra više je nalikovalo golubinjaku nego stambenom prostoru. U prostorijama su se nalazile desetine, pa i stotine golubova, dok su podovi i namještaj bili prekriveni perjem i ptičjim izmetom

Snimka koja se posljednjih dana brzo proširila društvenim mrežama prikazuje prizor koji mnogima izaziva nelagodu. Napušteni stan prepun je golubova, perja i izmeta, a kroz otvoreni prozor ptice su očito godinama slobodno ulazile i izlazile.

Prema objavi na društvenoj mreži X, vlasnik stana u ruskom gradu Vorkuti vratio se u svoj dom nakon nekoliko godina izbivanja. Ono što je zatekao unutra više je nalikovalo golubinjaku nego stambenom prostoru. U prostorijama su se nalazile desetine, pa i stotine golubova, dok su podovi i namještaj bili prekriveni perjem i ptičjim izmetom. Snimka prikazuje kako se ptice uznemireno razlijeću po stanu dok vlasnik pokušava ući u prostor.

Video je na X-u izazvao brojne reakcije. Mnogi korisnici nisu mogli vjerovati da je prozor ostao otvoren u gradu koji se nalazi gotovo unutar Arktičkog kruga. "Tko ostavlja prozor otvoren ako živi unutar Arktičkog kruga?" napisao je jedan korisnik.

Drugi su raspravljali o stanju samog grada. Jedan komentator podsjetio je da je Vorkuta nakon raspada Sovjetskog Saveza izgubila velik dio stanovništva. "Vorkuta je napuštena, dvije trećine stanovnika otišlo je nakon pada Berlinskog zida. Ovo više izgleda kao jedan od napuštenih stanova", napisao je.

Neki su se našalili na račun prizora u stanu. "Besplatno gnojivo", stoji u jednom kratkom komentaru, dok je drugi korisnik napisao: "Priroda uvijek pronađe put." Bilo je i praktičnih opaski. Jedan korisnik se zapitao je li u stanu uopće bilo uključeno grijanje, dok je drugi primijetio da je kauč u potpunosti uništen. Drugi su pak zaključili da će vlasnika sada čekati velik posao. "To je ogroman posao čišćenja. Nisam siguran da bih nakon toga ikada više kuhao u toj kuhinji", napisala je jedna korisnica. Snimka je u kratkom vremenu prikupila velik broj pregleda i komentara, a mnogi korisnici priznaju da im prizor stana prepunog golubova djeluje gotovo nestvarno.

Iranski dron pogodio Azerbajdžan, šire se uznemirujuće snimke. Pod raketnim napadom i Katar

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata