Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 208
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
MIJENJAJU STRATEGIJU
Povratak na članak

VIDEO Ovo oružje osvojilo je Zaljev: Konkurira Patriotu, ali košta višestruko manje, evo zašto

Ujedinjeni Arapski Emirati bili su prvi kupac ovog sustava, a ubrzo su ih slijedile Saudijska Arabija i Irak. Nakon nedavne uspješne upotrebe u stvarnim borbenim uvjetima, interes je dodatno porastao, pa su Emirati već zatražili dodatne količine.

Komentari 14

VA
VanjaPlank
10:52 25.03.2026.

Mi smo jako pametni pa bumo kupili francuski Mica_ng najskuplju varijantu sa najlošijim karakteristikama za Pzo.

VL
Avatar CroViper
CroViper
12:40 25.03.2026.

Uzeti tri baterije M-SAMa a Davidovu praćku čim Kremljenko ode s pozicije "pecednika"!

VL
DA
Davor200
10:54 25.03.2026.

Mislim da bi to bila dobra partija za nas. Isto tako sam mišljenja da smo trebali kupiti J.Korejske tenkove koji su navodno vrhunski i napraviti s njima deal za distribuciju unutar EU s tim da bi Đ. Đaković preuzeti servisiranje i ako je moguće sklapanje istih.

VL
Avatar STRIKOMAN
STRIKOMAN
16:36 25.03.2026.

Nisu Rvatine bili pohlepni samo za francuskim "Rafellom" , već su naši politikosi požurili kupite i Caessare za koje stručnjaci rekoše da su vrlo upitne učinkovitost. Slične, ali jako, jako jeftinije topčiće nudi Južna Koreja. Ali što će te kad bivši tjelesnjaci i brzogovoreći ex ministar misle čim netko nešto iz Pariza ponudi, to je zadnji pariški šik mode i triba ga imati u svome dvorišću.

VL
KD
Karl.Donitz
18:21 25.03.2026.

Ma glupost, slabo i nedorađeno. Treba kupiti kupolu i praćku.

VL
Avatar cuvarkuca
cuvarkuca
16:40 25.03.2026.

Ne dolaze u obzir, prejeftini su.

VL
A5
a51
10:51 25.03.2026.

nabacivanje sa ciframa kao kod efikasnosti cjepiva za koronu...btw...kupuje se sta na trzistu ima jer ponude nema...proizvodnja je manja od potreba jer se netko preracunao...fyi...

VL
DX
Dx
11:08 25.03.2026.

Nek je ovaj sustav puno jeftiniji i učinkovitiji, ali je veća provizija za skuplje sustave , a posebno dobro se zaradi ako su zastarjeli ili neučinkoviti.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.