VIDEO Milorad Dodik zapjevao s Bajom Malim Knindžom u šatoru!
Baja Mali Knindža široj je javnosti poznat kao izvođač koji je pripadnicima srbočetničkih terorista na području tzv. SAO krajine i istovjetne tvorevine u BiH podizao moral.
Komentari 29
baja knali mindža
Na vrh gore romanije, cetnicka se ko... vije! Na njoj pise sa tri slova republika nema......
Četnik cajka
Dodik u Republici Srpskoj i Nikolić u Srbiji idu u pravcu novog, reformiranog velikosrpstva. To nije ono četništvo i velikosrpstvo koje propagira Šešelj u granicama Virovitica-Karlovac-Karlobag. Republika Hrvatska Nikolića i Dodika više puno i ne zanima u teritorijalnom smislu, ali bi hrvatske Srbe mogli koristiti za pobune u bliskoj budućnosti. Zanima ih širenje teritorijalnih apetita u Bosni i Hercegovini, odcjepljenje RS-a i njezino proširenje na krajeve BiH koji sada nisu pod kontrolom RS-a (moja je pretpostavka da žele 70% teritorija BiH što će ostvariti u budućem velikom ratu), vraćanje Kosova pod okrilje Srbije i gušenje autonomije u Vojvodini.
koji srbin nije četnik?
A jel netko pratio na kalviru?
04.09.2012. u 19:01h Hikos je napisao/la: ________________________________________ Hikos pričaš gluposti. Nikolić i Dodik će ostvariti upravo obrnuto od toga što ti predviđaš. Dovest će do novog rata u BiH, a u kojem će se Srbima BiH ponoviti traktorijada kakova je je bila u Hrvatskoj.
za francetićjure samo nije Bogić Bogičrvić zavrijeđuje svačije poštovanje!
Tko pijeva zlo ne misli. Njihov Dodig pijeva naš svira klavir...
porucite Yusipovice uvest cemo i BiH u EU...a onda zatvaramo vrata..mi se granicit sa srbijom cemo sa EU granicama.
sa srbijoim cemo se graniciti samo EU granicama..kada udjemo u EU zatvaramo vrata.
vuk dlaku menja a cud samo ako ga prisiljuju
Slabo im je Baja podizao moral. Urušio se kao kula od karata kad su uvidjeli da se treba ozbiljno potući.. Srbi eh... Mitomani
Gdje su Rambo i kamoćemo?
samo vi pucajte od muuke...
I upravo zbog ovog gore predivnog, punokrvnog primjera Balkana ja dobijem mlade kad nas se smješta u "region" s TIM...
Meni je žao, što naši političari, nisu takvi pa zapjevaju, malo hrvatski.... u političkom smislu. Ma što god mi mislili o Dodiku i RS-u, moramu se priznati da se bori za interese svoga naroda!
A veselje je bilo na Manjaci u toku rata jednom od srpskih konclogora i jos uvjek neekshumirana masovna gorbnica.
Treba i onu sto pijeva sa Borom Corba da poslusa kako ce ubijati i klati tu se nijedan Srbski politicar nije bunijo .kad je trebo Tomson da pijeva onda su digli glas kao i neki nasi Demokrati poput Kajina Milanovica Pupovca Opacicke Stanimirovica a ovndije ni rijeci .Mora se priznati da je to jako cudno.RH mora paziti kog pusta unutra a tako i BiH te Rato pirace treba staviti na Internacijonalnu tijerilicu i kad predu izvan Srbije buvara po osnovi sirenja mrzne i vijerske ito je to.Savo Strbac sad suti
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
josipovicev prijatelj!