Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 98
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Vjeruju A. Merkel
Povratak na članak

VIDEO Hoće li Merkel na jesen promijeniti koalicijskog partnera?

Popularnost jedne od najmoćnijih žena svijeta tijekom financijske i gospodarske krize je još porasla pa i njezina stranka, prema ispitivanjima javnog mnijenja, bilježi rekordnu naklonost birača

Komentari 1

AA
aabbcc
10:00 18.01.2013.

Njemacka stiti svoju industriju na racun drugih clanica i u takvoj zajednici od industrija u RH nece nikada nista ni biti. Poljoprivreda i turizam imaju sansu, jer ugrozavaju manje vazne clanice i njima je takva konkurencija dobrodosla .

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.