VIDEO Posada misije Artemis II uspješno se vratila na Zemlju! Svi astronauti su u izvrsnom stanju: 'Kakvo putovanje!'
Posada misije Artemis II vraća se na Zemlju. Četiri astronauta koji se nalaze u kapsuli došli su do posljednjeg dana svoje 10-dnevne misije koja je obilježila povijesni let u orbitu Mjeseca
Komentari 9
Svaka čast. Dobro došli nazad. Amerika je najnaprednija nacija.
Ovo je fantastično, cijela misija i sve što se događalo proteklih deset dana. Tim je veća šteta što ovako naprednu naciju blamiraju političari na čelu sa "znasevećkim" , vodeći besmislene ratove po svijetu.Nisam mu naveo ime jer ne zaslužuje biti uz imena ljudi iz NASAe i astronauta.
Ne moraš biti pametan, ali moraš biti hrabar uletiti u Zemljinu atmosferu pri brzini 11.2 km/s sa Boeing toplinskim štitom. U svakom slučaju utrka sa Kinezima tko će prvi uspostaviti bazu na Mjesecu je počela.
Ččekamo tko će se od milionera polakomiti da isproba ovakvo putovanje?Čekamo i nadamo se hrabrosti jednog jako lajavog...
A gdje su bili ?
Ovo je bilo zanimljivo prije 50 godina, a danas nikoga bije briga za ove predstave.
ovi lažu kao srbi
Putovanje u studiju ,uspjesno zavrseno
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kaj se i črni vratil? A Lajka nije..