VIDEO Albright prosvjednicima: Odvratni Srbi, izlazite!
Na novoj snimci jasnije se čuje što su Albright i prosvjednici dobacivali jedni drugima
Komentari 67
@Boris Nikada nisam takvo što tvrdio, ali prisjeti se pravdanja ubica sa Trebevića kada su tvrdili da su Bošnjaci poturili "lutke" ili da su SAMI SEBE ubijali, sjeti se linije Virovitica- Karlobag, zar je previše tražiti da se jednom sagledaju ne-djela koja su činjena? Za sve to krivicu isključivo snose Srbi, bilo oni iz Bosne ili iz Srbije, to je činjenica! Šta su to Srbi učinili, izuzeće pojedine majke koje su oplakivale odlazak svoje djece, ( većina drugih su to besramno proslavljali), da se takvo što ne desi?
02.11.2012. u 08:29h piranha je napisao/la: Andjeocrni što cviliš baš mi te žao.Marš preko Drine u otadžninu smradu. ::::::::::::::::::::::::::::::::::: piranha dok se nama Hrvatima (većini) otvore oči proteći će još puno vode Savom Dravom i Dunavom....Ono što ti je rekaokao andjeo crni, uza sav tvoj animozitet prema srbima je točno, i na žalost direktno utječe na Hrvatsku također... Ex general Wesley Clark jeste većinski vlasnik "kosova" uz Albright..... Odnosno Wesley je vlasnik većine rudnika ugljena na kosovu.......analizirajući ovaj podatak, postat će ti jasnije zašto (anti) hrvatska vlada inzistira na termoelektranama iako nemamo vlastiti ugalj, u trenutku kada sve zemlje pokušavaju napustiti tu tehnologiju, da ne govorim o plaćanju godišnjeg danka za ispuštanje Co2 kada uđemo u EU, usprkos činjenici da Hrvatska IMA vlastiti energent a to je prirodni plin....puno je "lakše" uvoziti ugalj i z "Wesleyevih " rudnika, ne mareći za trovanje vlastitih stanovnika Labinštine
baš mi je drago što joj je skočio pritisak....
ni hrvoje šarinić,ni vuk jeremić,ma ni jedan svetski diplomata si nebi dozvolio ovakav ispad.... to samo govori koliko su se osilili....i koliko ne prezaju ni od čega
gospoda hrvati se slade i misle kako ameri i ova bakuta imaju bolje mišljenje o njima...... kako je slatko ....kaj ne ? a zaboravljate kako vas je skoro okvalifikovao bob dilan uostalom ,licemerni ste....fol volite kosovare a sutra bi ih najradije isterali iz hrvatske
sim toga, sigurna sam da bi ona, da su demonstrirali Hrvati isto tako kazala - odvratni Hrvati.
Nejasno je zašto bi srbe "bolio gubitak kosova" ali je posve jasno da ih boli to što im je propao još jedan "dobro organizovani genocid".
Nije jasno zasto Gospodja Olbrajt govori Cesima da su Srbi? Odes iz Ceske, pobedis sve i dospes do najvece moguce funkcije koju mozes da imas. Ucestvujes kao vodja u slamanju Rusije i "komunizma", uvedes svoju Cesku u NATO i Zapad, napises knjigu i dodjes u svoj grad detinjstva kao najveci pobednik. A oni, sta oni rade? Umesto da se ti se dive kao sto se nisu nikome divili, oni te preziru i demonstriraju. Pa zar je sve bilo dzabe?
Srbi pobiju 8 tisuća u Srebrenici, stotine bolesnika i civila posmicaju u Vukovaru dok si rekao keks nakon što su mjesecima sravnjivali grad sa zemljom. O svemu tome postoje tone video zapisa no, zamislite, bome su jadni zabezeknuti kako se Albrightica usudila takvim ih grubim riječima počastiti gomilu agresivaca koji su upali na predstavljanje knjige. Što su mislili time postići? Prebiti je, "uvjeriti je" da nema pravo? I onda je ona "necivilizirana", "divlji zapad", "babetina" i sl uz prežvakane priče o svemircima koji su rasturili Jugoslaviju i oteli svetu zemlju Kosovo na kojem ima metala i minerala i ne znam čega da bi se trgovalo na tri planeta. Pitam se kako tim ljudima te iste nevjerojatne priče ne dosade? Je li to doista nekakva kolektivna mitomanija kod tih ljudi? Nevjerojatno.
@atomised: Sta da ti kazem osim "Noblesse oblige".
Inače ne volim ovu babu, ali sada moram kazati da me ugodno iznenadila.
Iznenadila me je. Mi smo ljubazno prišli da joj damo film koji smo snimili na Kosovu, bez obzira što se on tiče "otetog Kosova", poklonjenog narkomafiji uz pomoć NATO bombardirvanja i agresije, kao i kompanije IPKO koja je Albrightovoj omogućila da napuni svoje džepove - rekao je Dvořák. ??? Uz pridjev krvava baba??! Mislim da vas je Madeleine dobro opisala,pitam se što vam sve ovo treba? Urazumite se i prihvatite civilizacijske vrijednosti,norme kulturnog ponašanja.
Ko pozna vanjsku politiku Amerike, Nato saveza i EU bice mu jasno da gospodja Albright nije mogla sama donijeti odluku o bombardovanju Srbije. Svi mi znamo, da je Milosevic htio, mogao je izbjeci bombardovanje da je povukao vojsku i tenkove sa Kosova ali, eto, on je htio prkosit te je naivno mislio da ce svijet stati na njegovu stranu. Stariji se jos dobro sjecaju kako je Milosevic prvo ukinuo autonomiju Kosovu a onda je poslao svoju vojsku i tenkove na Kosovo nakon cega su na stotine tisuce Albanaca bjezale prema Makedonskoj i Albanskoj granici sto su prenijeli svi svjetski mediji. Prije toga je htio, srecom bezuspjesno, djelove Hrvatske i BiH pripojiti Srbiji. Tako da mozemo reci da su Milosevic i Srbi koji su ga podrzavali dobili ono sto su zasluzili u to vrijeme a za NATO savez je to bila jedna mala i uspjesna akcija cime su konacno zavrseni ratovi u ex Jugoslaviji.
Gdje mogu pritisunti "like" za taj video?
Kako ova dama,,,,rezi na srbe,nesto ih ne podnosi !
hahahaha svaka jos cast
Ne čuje se nista ovakvoga kako je navedeno u naslovu! Čuje se samo DISGUSTING (odvratan) i nista drugo se ne može povezati s time ili umetnuti ! Ovaj naslov je isfabriciran !
da su srbi pristali da albanci proporcionalno svom broju biraju zastupnike u srpski parlament i kosovski parlament ima ovlast nad policijom na kosovu, ameri bi na to pristali
za jednog diplomatu jako neprofesionalno i jadno....što govori o njoj najviše
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
@saentisch: Nemoj da mislis da hocu da izbegnem konkretan odgovor za Vukovar, Srebrenicu itd. To ni po koju cenu nije smelo da se desi, "To je gore nego zlocin, to je greska".