Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 49
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
KADA POLICAJCI ZAVRŠE S DRUGE STRANE ZAKONA
Povratak na članak

Verbalno i fizički napali mladića (19) kojeg su zaustavili u kontroli prometa. Jedan policajac sumnjiči se da je to počinio iz - mržnje

Lani je nad zaposlenicima MUP-a provedeno i 89 kriminalističkih istraživanja nakon čega je 96 policajca kazneno prijavljeno za ukupno 236 kaznenih djela

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.