Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 7
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
POTREBNI SU STRUČNJACI
Povratak na članak

Tenkovi umjesto automobila: U njemačkoj industriji odvijaju se velike promjene

U njemačku proizvodnju naoružanja idućih će godina biti uloženo na stotine milijardi eura. Zato je već počelo vrbovanje stručne radne snage iz drugih branši - prije svega iz automobilske industrije

Komentari 53

FI
Firange
23:29 25.03.2025.

jaka Njemačka, sigurna Europa

VL
AL
albatros
23:27 25.03.2025.

bravo, Nijemci su se napokon opametili

VL
DE
Dembelli
23:23 25.03.2025.

nema druge, rašisti su red vratima!!!

VL
DO
Domovina
23:49 25.03.2025.

A što će se u Hrvatskoj proizvoditi ili praviti,a Anušiću.Mi samo znamo gotov proizvod kupiti pa će nam novci zarađeni od turizma biti isto kao protočni bojler, nigdje zarade?!

VL
MA
Maltese
23:35 25.03.2025.

samo rokajte švabe, uskoro će oružje u uporabu

VL
Avatar NJUŠKALO
NJUŠKALO
01:23 26.03.2025.

Sve to ne bi bilo potrebno da se na vrijeme poslalo oružje u Ukrajinu.Time bi se obeshrabrili Rusi u okupaciji.Ovako Putin uspješno mobilizira građane da idu ginut za veliku Rusiju uz opravdanje da se NATO širi te da će napasti njihov režim.tj. njihov Staljinizam.

VL
DU
Deleted user
23:43 25.03.2025.

kad imaš za susjede putlerovu rusiju ili njihovog satelita opančariju, ne ulagati u obranu je krajnje neodgovorno da ne kažem da graniči sa veleizdajom

VL
FR
fritule
08:02 26.03.2025.

bravo Nijemci, uspavani div se budi, a rusi pune gaće

VL
DO
Domovina
06:37 26.03.2025.

Davno netko reče “Ako hoćeš mir onda se spremaj za rat”! Bravo EU,ima vas najviše, najbogatiji ste…,a ugrožavaju vas najmanji a ucjenjuju slablji od vas.

VL
GI
gizmo
08:05 26.03.2025.

odlično, bit će Nijemci opet puni pata i dolaziti ovamo na ljetovanje

VL
Avatar nisam_robot
nisam_robot
08:16 26.03.2025.

I mi moramo krenuti sa ĐĐ! Mislim da je pored preskupih high tec tenkova tržište otvoreno i za jeftine low tec tenkove koji bi mi mogli masovno proizvoditi.

VL
DU
Deleted user
06:56 26.03.2025.

Nekada se većina toga radila u Hrvatskoj sada sve kupujemo

VL
PO
Polarus
08:22 26.03.2025.

ja bi si nabavio jedan za ići u ribolov..

VL
Avatar ZLO
ZLO
08:37 26.03.2025.

Koji bi im ovo bio put? Treći?.. ovaj put ni kamen nece ostati od Reichstaga

VL
AN
AntiProtivni
16:38 26.03.2025.

Nivo inteligencije mnogih na ovom portalu je "fenomenalan".... "navijaju" za jaku i dobro naoruzanu Njemacku?? Da li ste vi uopce isli u skolu, da li ste ista naucili iz istorije? Prvi i Drugi Svjetski rat, ta "jaka" Njemacka ubila nana DESETINE MILIONA ljudi! Je li to za sto "navijate" i prizeljkujete?

VL
DU
Deleted user
08:17 26.03.2025.

POV - Njemačka kada u Europi nema rata svakih 30+godina.. :"D

VL
AN
AntiProtivni
03:01 26.03.2025.

Ma divno... Kad se Njemacka naoruza, to se uvijek dobro zavrsi za Evropu i svijet

VL
DU
Deleted user
05:24 26.03.2025.

I ja sam mislio kupiti njemački sokovnik ali ću ipak uzeti krstareću raketu

VL
GO
Gof33
05:08 26.03.2025.

Déjà vu

VL
MM
Marljivi mrav
00:26 26.03.2025.

Za koga rade te kante?

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.