Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 117
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
VIŠE RADA, MANJE SOCIJALNE POMOĆI
Povratak na članak

Velike promjene od 1. srpnja za nezaposlene u Austriji

Više od 375.000 ljudi u Austriji je bez posla. Statistički podaci pokazuju da stalni gospodarski pad u Austriji, koja je već treću godinu zaredom u recesiji, i dalje opterećuje austrijsko tržište rada.

Komentari 2

Avatar Make my day
Make my day
22:51 24.06.2025.

Ove mjere neće se svidjeti Albancima, Romima, Turcima i sličnim vrstama.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.