Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 112
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Hrvatska straža
Povratak na članak

Vekić: Hrvatske srednjoškolce treba obučavati o oružju

Predlagat će i uvođenje smrtne kazne. Tražit će i uklanjanje svih obilježja fašističke i komunističke ideologije.

Komentari 49

MM
Mladen Miletić
23:47 26.08.2010.

Teških bolesnika ima svuda u svjetu na balkanu ništa posebno i ništa novo !

VL
PE
Perc
00:43 27.08.2010.

26.08.2010. u 20:16h cvrcak2010 je napisao/la: chemica On je mozda bivsi clan HDZ-a, ali probaj potraziti ciji clan je bio prije toga... NAma fakat treba LUSTRACIJA. Nisam mislila da cu ovo ikad napisat, ali ... --------------------------- Da nisi najobičnija glupačaača onda bi shvatila da bi lustracija prvo pomela ovakve izbljuvke poput tebe i tvojih! Ili misliš da bi se ljevičarskoj gamadi dopustilo da bez obzira koliko bi to željeli kada već nisu lustrirani, provode bilo kakvu lustraciju? A možda ne bi bilo loše da pokušaju pa ih se konačno rješimo kada to već nismo napravili do 1995. godine, a u međuvremenu se, osim što se nakotilo toga smeća, još su postali i bahati. Ali to ti je tako kada ih milošču pobjednika ostaviš na miru, umjesto da ih u sklopu \"Oluje\" smjestiš gdje im i je mjesto. Dobro naroda kaže: \"Pomozi sirotu na svoju sramotu!\" Jer da nije tako danas se ne bi javljali i bili bi sretni što su živi i što žive pet puta bolje od bilo kojeg hrvatskog branitelja! Tako ti je to, samo što si ti prevelika glupača da bi to shvatila!

VL
PE
Perc
00:48 27.08.2010.

+ - 26.08.2010. u 19:18h lschmidt je napisao/la: ---------------------------------------------------------- A zašto je ukinut vojni rok ako ćemo sad davati oružje i to neodgovorno i to još mladjima! Onda vratimo obvezni vojni rok pa neka klinci nakon 18 uče od profesionalaca kako se rukuje! ........................ A da to pitaš svoju ljevičarsko antifašističku bagru i možda Željku Antunović, ako ne i pederčića Radoša (s obzirom da se ne zna u kojoj je stranci momentalno)? I ne radi se o \"davanju\" oružja nego o \"temeljnoj obuci rukovanja\" oružjem, a znaš između to dvoje je ogromna razlika. Otprilike razlika je kao između tebe i prosječno obrazovanog, pismenog normalnog čovjeka !

VL
OB
-obrisani-
00:49 27.08.2010.

Vekic je propali politicar, to jest politikant. Za komunistickog vakta bio je disident kojeg su redovono tukli. KAd je doslo vreme da nekomunisti malo vladaju zalio se da opet njega tuku. Kao, upozoravao je, ne mogu drugi biti dva puta pametni a on ni jednom *aludirajuci da je doslo do smeni vlasti i da pravo da on sada malo vlada)> A time je samo priznao da je, iako je svoju zivotnu sudbinu vezao za politiku, politicki luzer i ignorant. On se jednostavno morao baviti advokaturom a ne politikom pa ne bi stalno kukao kako uvek on gubi. Kako kaze stara narodna izreka, ko je glup ne budi mu drug. Upravo tako ovog luzera, svako kome je stalo do vlastite srece, mora izbegavati.

VL
NA
new age
01:27 27.08.2010.

u potpunosti se slazem s gosp. vekicem. odlicno da smo se poceli buditi. smrtnu kaznu treba uvesti,pa saqda je i svicarska uvodi. smrdljivi komunizam osuditi da ne smrdi vise,a oni koji se pocnu buniti osuditi na smrt, jer su to udbasi i ubojice hrvatskog naroda.pozdrav gosp. vekicu puna podrska od brace hrvatske.

VL
OB
-obrisani-
04:45 27.08.2010.

perc Jesi pametan, a i pristojan... O cemu ti pricas i sa cijim se perjem kitis. Ti bio u Oluji...kao i ja. Gledao na televiziji...dok si bio na godisnjem... Oluja je pametna akcija, dobro organizirana i u DOGOVORU sa drugomm stranom. Ako se ne slaze s ovim sto sam napisala, nabaci na sebe 70 kg. opreme i kreni pjesice kroz Liku, Plitvice i dalje, pa mi javi koliko si prepjesacio i za koliko dana. Cujemo se iduci tjedan...mozes poslati i sms...

VL
TO
tovar62
07:34 27.08.2010.

cvrcak2010))))))nemas pravo i nisi dostojan da spominjes Vekica,jer ocito ti Broz viri iz guze.Samo tako Ivane zlu ne trebalo neka se mladi uce,jer di nas ovi vode nezna se kada ce opet zatrebati....

VL
SA
Savjest
08:28 27.08.2010.

U našem susjedstvu imamo primjer nacije koja se pripremala za rat kad je već počela nestajati. To bila Mađarska poslije raspada Austro-Ugarske. Za svog predsjednika čak je izabrala admirala, iako nije imala mora. Danas se pobjeđuje isključivo u biološkom ratutu tj. rađanjem. Oni koji izgube tu sposobnost, ne mogu to nikakvim drugim oružjem ni obukom urukovanju oružja nadoknaditi kao što ni mnoge hrvatske škole više ne mogu raditi, jer nemaju učenika koji se nisu rodili! To bi činio Hrvatina, a zapravo Vlaj koji bi sve rješavao oružjem kako su ga učili još od bizantskih vremena, a u tome održavale i podržavale Austrija, Turska i Venecija. Je li se g. Vekić ikad zapitao što su postigli Srbi u Hrvatskoj kad su svoj status odlučili uz pomoć Srbije i JNA rješavati oružjem? A postoje danas Srbi u Hrvatskoj kao gg. Pupovac, Gajica, Stanimirović, Džakula i drugi, koji su sebi ne samo postavili ovo pitanje, već su na njega i dogovorili. Kasno, ali možda ne prekasno. Za g. Vekića takvo pitanje dolazi prekasno, odnosno nikad neće biti ni postavljeno!

VL
HR
hrvatskipravoslavac
10:13 27.08.2010.

najdemokraticnija novina u hrvata (kazu jugo-komunisticki orijentirana) je juzno hrvatska novina \"Slobodna Dalmacija\". mozes napisati s t o te volja upotribljavat koje hoces rici a l i se n i s t a ne brise. docim u ovim ovdi novinama nema ni traga demokraticnosti ako nije po volji vlasnicima onda brisu - odstranjuju.....zagrebacki duh je uvik bio diktatorski

VL
DU
Deleted user
10:29 27.08.2010.

Savjest Pupovac, Gajica, Stanimirović, Džakula ??? Kako si ih samo smiksao i lijepo zapakirao, jesi li to uradio namjerno ili iz neznanja? Jedino Pupovac koliko se zna nije nikada nosio oružje (osim možda vikendom), protiv RH, ostala trojica jesu, a a sada zahvaljujući banana vlastima RH i takvima kao što si ti umjesto u zatvorima sjede u Saboru. No ova četvorica, svaki na svoj način nastavljaju bitku za svoje ciljeve a oni nisu suživot Srba i Hrvata u RH. P.S. Što se oružja tiče, ubija čovjek, a ne oružje.

VL
Avatar Erwin Johannes Eugen Rommel
Erwin Johannes Eugen Rommel
12:47 27.08.2010.

Vekicu, opet si popizdio!!!

VL
DO
dolmir
12:47 27.08.2010.

Dragi moj Veki ne Hrvatskev srednjoškolce, nego sve Hrvate... Branio sam ovu zemlju i sada žalim za tim. Još prije priznanja Hrvatske sam svima govorio bit će Hrvatska, ako je svi budemo volili kao Izraelci svoju. I danas stojim čvrsto iza toga. Zamislite dokle smo se srozali i dopustili da nas brani onaj (NATO) tko za nas nije htjeo ni čuti kada smo stvarali svoju državu. Zar će me bolje braniti Njemački, Francuski, Engleski ... , sin, nego moj rođeni??? Jao onima koji u to vjeruju, zbog toga sam tužan i ne mogu vjerovati našim, nekad ponosnim braniteljima da su to dopustili...

VL
LE
lauf.er
13:53 27.08.2010.

Još jedan kojeg su otjerali sa hadezejskog valova, pa bi sad pravio svoju strančicu. Pored svih bedastoća kojima su natovareni u školi, sada djeci samo fali Vekić i njegova pješadijska obuka. Prvi sat - pucanje iz mitraljeza; Drugi sat -- vjeronauk Tako se stvaraju pravi hrvatski domoljubi. Kakva matematika, fizika, kemija,biologija...

VL
GR
Gradinar
14:06 27.08.2010.

Ovaj Vekić je živi primjer političke evolucije! dinosaur, ali - hoda!

VL
ZE
zeljko44
19:03 27.08.2010.

nisam znal da u ovakvoj maloj drzavi moze biti takvih nebuloza. ali jos gorje od toga su mediji u ovom slucaju vecernji koji takvim osobama daje platformu da siri svoj idiotizam

VL
PE
Perc
20:38 27.08.2010.

27.08.2010. u 04:45h cvrcak2010 je napisao/la: perc Jesi pametan, a i pristojan... O cemu ti pricas i sa cijim se perjem kitis. Ti bio u Oluji...kao i ja. Gledao na televiziji...dok si bio na godisnjem... Oluja je pametna akcija, dobroo organizirana i u DOGOVORU sa drugom stranom. Ako se ne slaze s ovim sto sam napisala, nabaci na sebe 70 kg. opreme i kreni pjesice kroz Liku, Plitvice i dalje, pa mi javi koliko si prepjesacio i za koliko dana. Cujemo se iduci tjedan...mozes poslati i sms... ..................................... Ne samo u \"Oluji\", ali što se to tebe tiče okočena smrdljiva kravetino? Da sam tada znao/li kakva će se gnjusna gamad danas javljati i prozivati nas sigurno bih drugačije postupao/li. Ovakve gnjusove poput tebe je gadljivo čak i potamaniti. Nego u dogovoru s kojom to DRUGOM stranom, đubretarko govnena? Ne misliš valjda s tvojim četnicima - jesi li napokon saznala koji te od tih napravio?

VL
CE
cericzel
20:52 27.08.2010.

Ova straža se neće ni upisati u registar stranaka, jer neće zadovoljiti čl.6.st.1. Zakona o političkim strankama (min.100 ljudi-punoljetnih; poslovno sposobnih). Nema šanse.. (fala bogu..jer nikako mi se ne sviđa ideja da se maloljetnicima nameće ikakva obuka o oružju. )

VL
UT
utatica
20:57 27.08.2010.

cvrčak, nije ni lijepo ni pošteno plasirati laži samo zato jer si ostao bez domovine jugoslavije. Danas sam pročitala dio dnevnika jednog od ratnih ministara gdje opisuje svoj prvi susret s predsjednikom Tuđmanom: Ušao sam u sobu, na tv suu bile vijesti, slike proganika kako ulaze u čamce. Tuđman je zaplakao...., Po završetku Vijesti Tuđman reče: MI čemo pobijedtiti, pobijediti ćemo mi njih! I tako bi! Čudan neki taj vaš predsjednik Milošević kad je dogovoiro s Tuđmanom da ga pobijedi

VL
SM
Smijesko
21:36 27.08.2010.

26.08.2010. u 17:38h vh1 je napisao/la: Preko 1800 branitelja je napravilo suicid jer je i ovaj gospodin bio kreator ovakve Hrvatske koja im je ubila snove. ........................... Preko 1800 branitelja je napravilo suicid kada je vidjelo kakva se gamad poputt tebe, chemice, cvrčkovice, mice, lschmidta, krasnayi i drugi (isprika ako sam nekoga od vas ološa zaboravio spomenuti) danas javlja i nekoga proziva. Najobičniji ste i najodvratniji kukavičko-dezerterski šljam koji je trebalo odavno potamaniti. A što se tiče obuke u rukovanju oružjem, u pravu ste, zašto ih učiti, pa vaš okot, kao ni vi, sigurno ne bi stao u obranu države! ....... Tako da upravo ti \"vh1\" debilčino retardirana trebaš razgovor sa psihijatrom, ako nije kasno s obzirom na toliko visoki stupanj retardiranosti. A i skoro svi spomenuti mogu s tobom.

VL
PE
Perc
22:14 27.08.2010.

26.08.2010. u 18:24h chemica je napisao/la: Moron. Ma morončina. On bi djecu učio kako se koristi oružje. Bolesnik. Izgleda da je malo prestar kako bi ih podučavao seksu pa sada predlaže ovakve pizd*rije. Bivši član HDZ-a. Toliko o tome. Jedan od onih kojima nije pasala Jugoslavija pa su nam dali ovo. Neće im ta lijepa njihova poživjeti dovoljno dugo da bi on ušao u sabor. ------------------------------------------ Teško je naći veću, tupaviju i bijedniju boljševičku glupaču od tebe! Čime su te hranili ?

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.