Rudan poručila Milanoviću: Zoki, pjetliću, ako si budan, baci oko na ove linkove
Da mi je netko rekao da ću postati brejkingnjuz zato jer sam o trenutačnom predsjedniku Hrvatske rekla ono što o njemu godinama pišem, pomislila bih da je lud, objavila je Rudan
Komentari 91
Očerupana kokoš se okomila na pjetliaća, no ta kokoš nema toliko novaca da bi je pjetlić uvrstio u svoj kokošinjac
Ova "sirovina" sve je dosad "napala" jedino sebe još nije, ali ide ka tome. Sve je dobro rekla, ali bogme i on njoj. Sjećam se dvije moje susjede, prek brijega identično su se svađale, sam nije bilo interneta pa su se derale, a okolna sela slušala, dobro bile su malo pametnije, sve drugo je bilo isto.
Vedrana Rudan, ako ima bilo što reći neka govori u Beogradu! Nitko normalan ovu lažljivu glupaču u HR ne želi čut.
Vedrana ( Savić) Rudan. A da ti bacis oko na komentare i lajkove. 90 posto ljudi koji ovo prate, podržavaju Zokija. Zoki je za tebe svemirski brod. Školovan, priča 3 jezika, živio vani, prošao svijeta. A šta ti. Pričaš srpski,najdalje što si otišla i došla je Beograd. Da se na jednoj strani, nađu zoki, na drugoj, ti, sarnavka, veljača i ostala ženska bagra baba, zoki bi vas u debati, sve pobio kao mraz papriku.
Nebi mogla u svojoj Jugi ovako pisat predsjedniku da je pijetao zna se di bi išla...iako bi i ovako mogla n.........
Večernji list. Zašto dajete medijski prostor toj spodobi prostakuši. Ne mogu ju nazvati gospođa, jer gospođe ne koriste takav riječnik... Zoki pusti ju i ne čačkaj po njoj. Što više čačka, govno više smrdi
Cuj, "nije joj palo na pamet da bi tekst mogao do njega stici", a u tekstu direktno napada njega imenom i prezimenom?
Na što se svodi današnje novinarstvo? Na tračanje i spletke selskih baba. Prvo neko nešto kaže, onda brže bolje odjure i raznose po selu
Milanović ima jedan problem ; on se neki put ne može iskontolirati. Pa mu se dogode izjave, npr. ona o slučajnoj državi. Vjerovatno mu je poslije toga žal, ali ne može nazad. Daleko od toga da mi je svaki njegov postupak drag, ali je neprocjenjivo korisno njegovo zalaganje za položaj Hrvata u BiH. A ovo s Rudanicom i Puhovskim - za to mu skidam kapu ! Udaril je točno tam gdje treba
lud zbunjen serija ide dalje
U jrdnom interwiewu je rekla " ja to sve radim zasvoje djete" rijec je bilo o svicarcu i to sto je ona preuzela kredit da bi p...cek imao stan! Odala se na neki nacin.... Nije bolja od instagram,influencer ekipe....presla jee granicu po kojoj nije znala hodati... Kako je krenula pocet ce napadati medijski nepoznate ljude. Misli da ako je uvijek protiv da je u pravu. Neki uovoj drzavi ipak pozitivno misle.
Zoki je dobro oprao ovu babu.
Ma kakvie serije ovo mogu zamjeniti ....volim ovu “Igru prijestolja “ . Jedva čekam Zokijev odgovor . Moram priznati da za njega navijam i da će naći način da “razapne” ovu babu .
Bit će perja kad se Milanović danas probudi. Negdje oko pola 10 - pola 11..
Vedrani Rudonji još fale samo rogovi da je mogu voditi na grmečku koridu,.
Protiv cega je? Protiv svega i to vrlo prigodno.
Uživam u prepucavanju ovih dvoie nekrsta jer kad vrag napada vraga ima dosta vatre.
Evo zabave za ljuto zagrljene, brzo u obranu svoga Zokija, jednima se svidja od prije, a jednima svakim danom sve vise, bas zgodno prijeteljstvo:))))))))
Srbijanska optantica poručuje predsjedniku Republike Hrvatske da baci oko na njene linkove. On joj kaže da je nepismena, a potonja se na to nije pobunila. Hahaha
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ha, ha, ha ..... grohotom!😅🤣😂