'Pet godina je prošlo bez problema. Ove godine nije dobro krenulo'
Ministar znanosti, obrazovanjai sporta nada se da će policija uskoro otkriti odgovorne za curenje tema iz eseja na maturi
Komentari 4
Poštovani minisrar nije svijestan opstrukcije iz vlastitih redova . Upravo je čudno to što navodi kako to da se nakon četiri godine odjednom pojave problemi baš isto kao i one čudne svastike.
Vedrane, s kojeg si ti planeta? Od kad je uvedena ovakva matura, curi na sve strane!
pa kaj ta individua može uopće biti ministar,može ali samo šukeru
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ako je tako kao što tvrdi naš simpatični ministarski Mornar dr. Vedro, onda je uzrok samo jedan - nakon pet mirnih godina neka opaka baba vračara kojoj se ne mile nezapamćeni uspjesi hrvatskoga prosvjete bacila je jake uroke na ovogodišnjee održavanje državne mature i sve je pošlo po zlu. Isto kao što se nekoj drugoj zluradoj babi vračari nije sviđalo prohrvatsko stanje u HNS-u pa mu je zabila kajlu čaranjem svastike na poljudskom stadionu. Vražje su te babe vračare, udare te svojim urocima i čaranjem kad se najmanje nadaš.