Večeras EU Trumpu mora reći NE!
Politika je umijeće mogućeg, ali postoje trenuci kada nemoguće postaje moguće. Večeras je taj trenutak
Komentari 38
Da, ratoborna Europa, ostaje vjerna sluškinja duboke države i Trumpu će reći dramatično ne. Iako niti jedan mir u povijesti nije bio pravedan, Europa bi baš u Ukrajini htjela jedan takav, pa što košta da košta. Europa ne žali ni ljudi ni novaca. Mudriji ljudi razumiju, da je takvo zalaganje za mir, zapravo slabo prikriveno zalaganje za rat, međutim globalni mediji hineći slijepilo, ne žele to vidjeti, već uporno pumpaju javno mijenje za rat.
Večeras slobodnomisleći Hrvati moraju EUrupskoj kamarili reći NE! Dosta je bilo! Nakon što su izginule stotine tisuća ljudi, oni i njihova potrkala u RH žele još smrti, još razaranja, žele uvući izravno i druge zemlje u ovaj strašni rat (izmeđuu ostalih i Hrvatsku), žele u njega uvući i nas i našu djecu (svoju će naravno pravodobno zbrinuti). Svima kojima se ratuje za "suverenu i teritorijalno cjelovitu Ukrajinu", treba zaželiti sretan put i platiti jednosmjernu voznu kartu do Kijeva.
Haaaaaaaaaahhaaaas...vrh!!!🤣🤣🤣
Kakvo je stanje,jel pobedjuje Zelenski sa saveznicima Rusiju,jel su slomili ruse,kad se samo setim komentara da ce se Rusija raspasti i izgubiti rat,muklearna sila,najveca drzava na svetu,pola planete zauzima,kakvi ljubomorni mozgovi su stali na stranu narkomana Zelenskog koji je 8 godina ubijao rusku decu i civile u Donbasu da ce Bog biti na njegovoj strani.
samo ti pričaj, hočeš da Trump i sa tobom pod pobriše?
Problem EU novinarstva je postao trajan problem. Naime tijek sastanka je bio vrlo srdačan i OK pa je čak Trump obećao nastaviti podržavati Ukrajinu do početka pregovora o miru. Međutim Zelenski je u tom trenutku počeo rigati vatru na Putina i indirektno optuživati Trump da ga je Putin preveslao. I sve to javno pred kamerama. Na to ga je učtivo podsjetio JD Vance a Zelenski je nastavio s satom poviesti. I tu je pukla tikva. Sad optuživati američku administraciju je totalno krivo i nepromišljeno. I ne odgovara činjenicama s sastanka. Naravno ako je Zelenski bio imalo iskren glede tećnje za mirom u što sumnjam. Cilj mu je bio očito zabetonirati podjele USA-EU glede rata u Ukrajini a što je očito uspio.
Treba reci NE ZELENOME jer nas je taj komedijaš koštao.
Pa može li licemjerniji od ovoga?
Ukrajini ne treba Taras Buljba,treba smirena politika koja će ih odvesti u mir.Dosta je tog strašnog rata.
Kada ne bi pri tome i sam stradao, svim ovakvim kauč misliocima i kauč generalima poželio bi totalni rat s rusijom. Pa neka u međuvremenu gledaju Doru i novu rundu Lige prvaka, samo pitanje je tko bi s kime igrao i tko bi zapjevao.
Svi koji zele rat nek idu u ukrajinu. Zasto bi se netko borio za ukrajinu? Zasto bi im slali novce ? Nedavno su im jedva davali vize a sada su kao dio nas. Obecani su vjerojatno neki minerali pa se sada odjednom spominje demokracija. Kako to da je borba za demokraciju samo u zemljama gdje imaju neku korist?? Nema to nikakve veze sa demokracijom cista korist i nista drugo..sami profil bilo kojeg politicara nije da je pomagac nego otimac.
EU nije drzava. To je skup drzava.
Dodiku i vučići ni slova niste rekli....a to je zapravo vaša razina....a po važnosti još i više jer tamo žive hrvati
e moj Zelenski...sada te klaunovi šamaraju i izbacuju iz kuće a samo si trebao Ukrajinu uvesti polako u EU, riješiti korupciju što je tebi teško jer si ti jedan od glavnih problema, ne maltretirati manjine, rusku, madjarsku, rumunjsku... i ne forsirati ulazak u NATO!!! ali ti si htio biti mangup!!! A narod pati... sada je kasno za sve...otužna, bezlična nebitna EU ti ne može pomoći..pa pogledaj samo te likove..sve sami podrepaši
EU će se suprotstaviti Americi uz potporu jeftinih ruskih resursa...🤣
Mora se samo umrijeti !!!
Hrvati su nedavno na izborima Ukrajini okrenuli leđa. Tako ce isto napraviti i EU. Jedini krivac za to biti ce Zelenski.
Di je ona granica di prestaje empatija i pomoć žrtvi, a počinje mišanje u tuđe ratove? Ako je pitat medijsku mašineriju pod kontrolom nekoliko tajkuna, granica je kad izginu svi!!
Nekog košta rat, a nekog kraj rata.. A šta ti je propaganda, i pila naopako, oni koje košta rat, oru, zubima i noktima, da se isti nastavi, da bi oni koji od njega zarađuju dobili sirovine za koje se ratuje... I za "adio pameti", triba imati bar malo pameti!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dosta rata. Ne idu moji sinovi u Ukrajinu. Dosta smo im dali. I nisam nikakav putlerov bot ni simpatizer.