Vandali u Kerumovom hotelu jeli, pili, krali i urinirali po stolu
Policijski djelatnici obavili su razgovor s uposlenikom Krešimirom Tolićem koji je ispričao da je u 6 sati ujutro u hotel došlo desetak osoba koje je predvodio Nandi Teklić (32).
Komentari 30
Decki su samo malo pojeli od onog sto im je Kerum ukrao.
Uriniranje je jedan vid kritike... A treba i Kerumove objekte povremeno kritizirati.
Gdje je bila policija? 50 minuta je dovoljno vremena i za vecu intervenciju nego sto bi bila ova.
Da mu to nisu prijatelji od supruge?
to su mu vjerojatno prijatelji od ranije kojih se odrekao kad se obogatio.
To ponašanje je ipak malo ispod Kerumove razine, al nije ni on daleko.
Nandi je otprije poznat policiji zbog naslilničkog ponašanja, zadavanja teških tjelesnih ozljeda, prijetnji, razbojstava, zloporaba opojnih droga... Nandi je mafijaš . Ovo je tipična poruka mafijaša , ne budeš li mi plačao uništiti će mo ti hotel. Kerum je dobrobro postupio (iako nemam neke simpatije za njega) a sada je na policiji i sudstvu da istrijebi ovo zlo Nandija $ Co
Nisu pusili, mora da je zabranjeno pusenje !
Jadni moj Splite, koga li vi odabraste za čelnika svoga grada - osobu koja se nalazi u svim zalima i ljudskim nepodopštinama. Da vas malo utješim, nismo niti mi Zagrepčani ništa bolji od vas. Nas to zlo prati malo duže vrijeme. Hoćemo li iznači spas za sve nas ?
klasični primjer reketa!
Kada se netko toliko balkanski-bahato sepuri sa svojim bogatstvom pred siromasnim narodom, a k tome svi znaju kako je taj novac stecen (na minimalcima radnika koji su radili i po 20h) tada se u ovom izrazito raslojenom drustvu ne moze drugo niti očekivati. Ja bih se usput osvrnuo i na ovu \"prekrasnu autohtonu dalmatinsku arhitekturu\".
Imamo komentatora kojima ne valje niti Split niti Zagreb. Meni se cini da hoce reci kako im ne valja cijela Hrvatska. Jadni oni, bas mi ih je zao.
vinko37 pa ne valja. daleko je to od onoga što je narod očekivao. kakva je, bolje da je i nije! što tebi nije jasno?
Re.kontras - potpuno si u pravu, jer ne biti zadovoljan s ljudima, koji obnašaju čelničke dužnosti centara urbane Hrvatske, ne znači ne voljeti Hrvatsku. Onaj koji upućuje takove provokativne komentare (Vinko37), očito nema u srcu Hrvatsku, kao svoju postojbinu.. Too su oni , zovemo ih dotepenci, i hrvatsko državljanstvo, kao dodatno, poradi osobnih probitaka.
Ništa čudno od Nandija,jer kaže se ne pada kruška daleko od stabla . Naime ,treba znati ,da mu je otac stari splitski bandit ,N. TEKLIĆ zvani BARE stari udbaški plačenik,koji je za istu djelovao u FRANCUSKOJ i sumnjići ga see za ubojstvo nekoliko emigranata.Prema tome ,glede TEKLIĆA , ništa nova sub sole.
umjesto da se osude ovakvi upadi idiota i njihova nekultura ,neka njihova idejna brača osuđuju Keruma i sve to povezuju sa stanjem u Hrvatskoj..ja mogu reci da nam je ovako kako je jer tipovi kao kontras i mbi imaju pravo glasa...
odvest smrada svinjama, pa neka ga pronađu..
Tipicno..rekla bih..Sve dok se u Hr ne napravi stroziji zakon,kojeg ce se i svi \"mafijasi\",olosi i huligani bojati..desavace se takve \"party\".Umjesto da se osobe kao sto je Kerum angaziraju da se na tom \"polju\" nesto promijeni..citacemo zasigurno u sljedecim godinama o istim momcima negdje drugo,u Zagrebu ili slicno..opet isto.Tako je bilo i prije paar godina.Nikad nista se ne mijenja..Jednostavno,svako ko misli za sebe da je \"nesto\",moze tako nesto uraditi.A svi drugi..samo promatraju i pametuju..Drzava nemocna,policija nemocna..zakoni nemocni..mafija najmocnija.
mbi, ti u zagrebu nijesi cak ni dotepenec. ni ja koji zivi kod kuce u crnoj gori.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
urinirali... piškili po priboru za jelo? ja tamo sigurno neću otići na ručak!!!