Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 62
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
STIGLI I NENARUČENI
Povratak na članak

Velike gužve na Velesajmu, svi žele Pfizer. Građani negoduju: 'Neka i zaključaju u 20 h, ja ne odlazim!

Nekima koji čekaju u redu liječnici su jučer oko 20 sati javili da danas ujutro dođu na Velesajam.

Komentari 82

VU
VučedolacHrvat
12:59 20.04.2021.

Namjerno rade gužvu naručili sve u 8 h ujutro a još nisu počeli cijepiti a gužvu su napravili u vrijeme kada je protuzakonito svako javno okupljanje a sve u svrhu propagande kako je kao opća navala na cijepljenje.

VL
MA
majkomila
12:11 20.04.2021.

Ovo izgleda kao da snimaju film o drugom svjetskom ratu gdje su nacisti tjerali određene skupine ljudi u vlakove za logore.

VL
Avatar KORONAŠ
KORONAŠ
11:39 20.04.2021.

U psihologiji poznat fenomen krda. Kad jednom uplašeno krdo krene u stampedo gazi sve pred sobom. Čovječanstvom se manipulira na genijalan način, svaka čast autorima ovoga.

VL
MA
Magistrica
11:01 20.04.2021.

Navali narode, jos malo pa nestalo...koja strasna propaganda, zalosno! Vecina Hrvata je ustvari protiv cijepljenja, samo mediji bi htijeli da nas uvjere u suprotno.

VL
JO
jorgen
13:01 20.04.2021.

Ne drže distancu! SVE ih kazniti! Ponekoga i privesti!

VL
VU
VučedolacHrvat
11:08 20.04.2021.

Sve naručili za 8h a planiraju početi s cijepljenje iza podne tako da izgleda kao navala na cjepivo. Al ovo je uspjeh, napraviti neviđenu gužvu na velesajmu sa samo 150 ljudi. Prozirna propaganda.

VL
MA
malena27
11:54 20.04.2021.

Evo i mene, ali ne da se cijepim već da sretnem ljude i da se družim. Kako su zabranjena okupljanja ovo mi je sjajna prilika da budem učesnik okupljanja, a da pri tome ne kršim zakon. Nedostaju mi gužve i i galama ljudi oko mene. Velesajam čekaj me, dolaziiiiim.

VL
Avatar Udruga_Briselskih_Anemicara
Udruga_Briselskih_Anemicara
11:21 20.04.2021.

Ja sinoc postavio sator da budem prvi u redu za Pfizer i prenocio na Velesajmu, sad sam se puknuo cjepivom i opalio sam selfie sa medicinskom sestrom da stavim instagram #cijepise🐑 🐑🐑

VL
NN
novo nenormalni
11:23 20.04.2021.

evo i mene

VL
DU
Deleted user
14:15 20.04.2021.

Kako ste lijepo sfotkali tih 150 preplašenih penzića da izgleda da ih je mnogostruko više...

VL
PL
plenkikok
13:04 20.04.2021.

Ne možeš se oteti dojmu da netko namjerno radi taj cijeli kaos. Jednostavno je nemoguće da su toliko nesposobni. Zašto se zna koje cjepivo dolazi i zašto je to bitno za javnost, ako se kod nas cijepi sa svima ? Kako su opet na red došli oni koji su odbili az, ako je rečeno da idu na kraju liste ?

VL
DU
Deleted user
11:01 20.04.2021.

Po pozivu Grbnina dolaze na cijepljenje, organizirano!!

VL
SA
sanikol
17:19 20.04.2021.

Kada netko kaže da smo 🐑 🐑🐑, čini se da je potvrdu dobio upravo na Velesajmu. Na Velesajam su dolazili kao ljudi jedan po jedan a onda su se pretvorili u 🐑 koje su se skupile i zbile u veliko 🐑 🐑🐑 🐑 🐑🐑 🐑 🐑🐑 🐑 🐑🐑 🐑 🐑🐑. kao da ih je napao vuk Vili. A 🐑🐑 jedna po jedna bleje i kažu kako ih netko treba razdvojiti. i potjerati vuka Vilia.

VL
MG
milerazbojnik@gmail.com
22:18 20.04.2021.

dajte najte me tucat sramotno i točka ljudi vise kao u vrijeme rata za komadič kruha umjesto da su dali u ambulante doktorima i dali im dan ili dva da samo cijepe ljude koje bi naručili u određeni dan in i točka ovo je sramorno i točka za samo zdrastvo šepavi bolesni i nemočni čekaju po par sati bez veze i upitno je dal če na kraju dobit cjepivo

VL
SP
splitko
08:48 23.04.2021.

Na slici nikog mlađeg od 75+

VL
Avatar hrvat do smrti
hrvat do smrti
11:11 20.04.2021.

ajde net aktivisti vi koji volite statistike nabrojite i jedan jedini posao dogadaju koji su vase gazde napravili bez repova?s necim se niste u stanju nositi sto zahtjeva upravaljanje

VL
Avatar bijeloanijebrašno
bijeloanijebrašno
11:16 20.04.2021.

Protivnici cijepljenja urlaju " Zašto nema cjepiva ! "

VL
Avatar lepihercegovac.
lepihercegovac.
10:57 20.04.2021.

hahaha...novo žarište...bravo za vilija i capaka

VL
Avatar -zztop-
-zztop-
11:27 20.04.2021.

Pitali nekog Roma u Srbiji, koje cjepivo je primio, a on ponosan kaže ; Raiffeisen., voditelj u čudu, : Molim, a on opez; pa Raiffeisen 😂

VL
BK
Branimir Krešimir
13:24 20.04.2021.

To sve kaže o našim građanima.Zagreb su nastanili ljudi,koji su trebali živjeti negdje drugdje.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.