Velike gužve na Velesajmu, svi žele Pfizer. Građani negoduju: 'Neka i zaključaju u 20 h, ja ne odlazim!
Nekima koji čekaju u redu liječnici su jučer oko 20 sati javili da danas ujutro dođu na Velesajam.
Komentari 82
Ovo izgleda kao da snimaju film o drugom svjetskom ratu gdje su nacisti tjerali određene skupine ljudi u vlakove za logore.
U psihologiji poznat fenomen krda. Kad jednom uplašeno krdo krene u stampedo gazi sve pred sobom. Čovječanstvom se manipulira na genijalan način, svaka čast autorima ovoga.
Navali narode, jos malo pa nestalo...koja strasna propaganda, zalosno! Vecina Hrvata je ustvari protiv cijepljenja, samo mediji bi htijeli da nas uvjere u suprotno.
Ne drže distancu! SVE ih kazniti! Ponekoga i privesti!
Sve naručili za 8h a planiraju početi s cijepljenje iza podne tako da izgleda kao navala na cjepivo. Al ovo je uspjeh, napraviti neviđenu gužvu na velesajmu sa samo 150 ljudi. Prozirna propaganda.
Evo i mene, ali ne da se cijepim već da sretnem ljude i da se družim. Kako su zabranjena okupljanja ovo mi je sjajna prilika da budem učesnik okupljanja, a da pri tome ne kršim zakon. Nedostaju mi gužve i i galama ljudi oko mene. Velesajam čekaj me, dolaziiiiim.
Ja sinoc postavio sator da budem prvi u redu za Pfizer i prenocio na Velesajmu, sad sam se puknuo cjepivom i opalio sam selfie sa medicinskom sestrom da stavim instagram #cijepise🐑 🐑🐑
evo i mene
Kako ste lijepo sfotkali tih 150 preplašenih penzića da izgleda da ih je mnogostruko više...
Ne možeš se oteti dojmu da netko namjerno radi taj cijeli kaos. Jednostavno je nemoguće da su toliko nesposobni. Zašto se zna koje cjepivo dolazi i zašto je to bitno za javnost, ako se kod nas cijepi sa svima ? Kako su opet na red došli oni koji su odbili az, ako je rečeno da idu na kraju liste ?
Po pozivu Grbnina dolaze na cijepljenje, organizirano!!
Kada netko kaže da smo 🐑 🐑🐑, čini se da je potvrdu dobio upravo na Velesajmu. Na Velesajam su dolazili kao ljudi jedan po jedan a onda su se pretvorili u 🐑 koje su se skupile i zbile u veliko 🐑 🐑🐑 🐑 🐑🐑 🐑 🐑🐑 🐑 🐑🐑 🐑 🐑🐑. kao da ih je napao vuk Vili. A 🐑🐑 jedna po jedna bleje i kažu kako ih netko treba razdvojiti. i potjerati vuka Vilia.
dajte najte me tucat sramotno i točka ljudi vise kao u vrijeme rata za komadič kruha umjesto da su dali u ambulante doktorima i dali im dan ili dva da samo cijepe ljude koje bi naručili u određeni dan in i točka ovo je sramorno i točka za samo zdrastvo šepavi bolesni i nemočni čekaju po par sati bez veze i upitno je dal če na kraju dobit cjepivo
Na slici nikog mlađeg od 75+
ajde net aktivisti vi koji volite statistike nabrojite i jedan jedini posao dogadaju koji su vase gazde napravili bez repova?s necim se niste u stanju nositi sto zahtjeva upravaljanje
Protivnici cijepljenja urlaju " Zašto nema cjepiva ! "
hahaha...novo žarište...bravo za vilija i capaka
Pitali nekog Roma u Srbiji, koje cjepivo je primio, a on ponosan kaže ; Raiffeisen., voditelj u čudu, : Molim, a on opez; pa Raiffeisen 😂
To sve kaže o našim građanima.Zagreb su nastanili ljudi,koji su trebali živjeti negdje drugdje.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Namjerno rade gužvu naručili sve u 8 h ujutro a još nisu počeli cijepiti a gužvu su napravili u vrijeme kada je protuzakonito svako javno okupljanje a sve u svrhu propagande kako je kao opća navala na cijepljenje.