VIDEO Plenković se obrušio na Milanovića: 'Ima proruski stav, prorusku retoriku, proruski narativ'
"Niti ga se zvalo, niti je on pokazivao inicijativu da dolazi", kazao je premijer Andrej Plenković govoreći o predsjedniku Zoranu Milanoviću te summitu u Dubrovniku
Komentari 96
Di štetočina prolazi trava ne raste, zato i je Samit prošao u miru
Rezolucija UN-a usvojena je 2. ožujka 2022. U njoj se osuđuje ruska invazija na Ukrajinu i zahtijeva potpuno povlačenje ruskih snaga i poništenje russke odluke kojom priznaje samoproglašene Narodne Republike Donjeck i Lugansk. Kao Hrvat i građanin RH ponosan sam na činjenicu da smo dio od ukupno 141- ne zemlje koje su glasale za ovu rezoluciju. Uvijek na strani Dobra, kontra Zla!
Najbolje s njim ne imati posla, poslije nove godine i tako odlazi u Albaniju.
A vidite kako Kosorica napamet priča i istrčava se. Kaže pregažen Ustav kao plitak potok, a po protokolu ako sudjeluje premijer ne treba i predsjednik, i obratno.
I Vucic i Plenkovic jednako vole Hrvatsku, mozda ju Vucic voli malko vise.
A vucic ti nema 'proruski stav, prorusku retoriku, proruski narativ' ?! Svasta! Ako hoces ratovati; mogao si se kao dragovoljac prijavit kod zelenskog, imao si priliku!? Sto cekas i ti i ostale HDZeovce?
Milanovic po tvom misljenju je proruski,a po misljenju vecine Hrvata ti si najveci izdajica prodao bi hrvatsku mladost za mjesto u Briselu.
Ha, ha, ha...AP-u smeta sto netko postuje ustav Republike Hrvatske i medjunarodne obveze a ne bespogovorno izvrsava zapovjedi okultne zapadne oligarhije koje su totalno ilegalne.
A Vučića si pozvao kolegu iz EU pučke stranke?!
Ako hrvatskim građanima ne odgovara Milanovićev stav o bilo čemu, hrvatski građani ga neće ponovo birati. Do tada Milanović ima mandat hrvatskih birača. Plenković kao građanin ima pravo dati svoj glas komu želi na sljedećim izborima.
Potrčko Amera nemre pojmiti da u Hr. postoji netko tko drži do života Hr. naroda i interesa Hrvatske. Hvala Milanoviću, boljeg predsjednika Hr. nije imala.
Svako ima pravo na vlastito mišljenje, tako i Milanović.
100 puta ponovljena laž postaje istina... tko je to ono izgovorio
AP nema (bolje rečeno ne smije imati) problema s Vučićem, ali ima problema s predsjednikom RH? Treba li bolji razlog od toga za glasovati za Milanovića? Usput, Vučić opet zabio ''tricu'' za svoju vjernu publiku u Srbiji, a Hrvatska ispala ... to što je ispala. Nevjerojatno. Je li i Vučiću Radman Grlić recitirao neku pjesmicu? Recimo ''Strepnju'' od Desanke Maksimović?
a ti AP imaš prokriminalni stav, prokriminalnu retoriku i prokriminalni narativ. i di smo sad?
Milanovic barem ima petlje reci Izraelu sto mu slidedi. Kad ces priznati Palestinu i osuduti izraelski genocid i apartheid, kao sto su ucinili Slovenci, bijedni premijeru!?
Ako je, što veli Plenković, Milanović - proruski, Plenković svakako nije - prohrvatski.
plenkoviću, brini se ti za hrvatsku, a ne za ukrajinu. šta se stalno guraš? misliš da si neki faktor? za nas se ti brini
Vjerodostojnost?! Na snimcima iz 2023. HDZovci Bačić i Plenković tvrde kako NEĆE uvoditi porez na nekretnine i kako im to "nije u programu".
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Stav slučajnog nije samo proruski, već je protuhrvatski, protueuropski, neljudski.