VIDEO Plenković o drugom krugu izbora: Original je 1000 puta bolji nego blijede kopije
U drugom krugu najvažnije je dobiti glas više, a HDZ to može učiniti. Damir Dekanić i Nikola Mažar mogu dobiti povjerenje većine birača, istakao je Plenković
Komentari 10
njonjo i plenki orginal hdz-ovci još od 91 dok su uzeli puške i išli braniti hrvatsku
gospodin predsjednik je apsolutno u pravu. tražit od konzervativaca, demokrščana da glasuju za hdz i njegove liberalne ideje i lijeve politike je suludo.
Čuj Plenkyja: program HDZ-a ima "supstancu", to mogu pušit samo polupismeni glasači kradezea.
Je je fokus je na Slavoniju, Baranju i Srijem ali samo u vremenskoj prognozi....sada ste se sjetili?! Gdje ste bili zadnjih 20 godina?!
Plenkoviću su izbjegli abolirani ćetnici glavni glasači.
Znaći Škoro je blijeda kopija i HDZ će glasati za gosp. Tomaševića.To bi bilo u redu od HDZ-a i jedan dobar potez.
HDZ orginal DVA puta osuđen na HRVATSKIM SUDOVIMA. To Vam je orginal ZNA SE...
a od te navodno 3,5 milijarde kuna za revitalizaciju Slavonije...2,5 milijardi podjelila ekipa šumara & lovočuvara iz ZNA SE koje stranke između sebe i svoje djece od koji su neki tim novcem gradili apartmane i hotele po Jadranu...pametnom dosta
Populist, gori od Škore iako je to gotovo nemoguće biti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
vidim Andrej nabroja sve prisutne osim statista iz Lastinih autobusa...može bit da ih je "slučajno" zaboravio navesti tko će ga znati