Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
SUMNJA U DRŽAVNI UDAR
Povratak na članak

Uzeli mu putovnicu i uhitili njegove suradnike: Bolsonaro boravio u mađarskom veleposlanstvu u Brazilu

Bolsonarov odvjetnik Fabio Wajngarten rekao je na društvenim mrežama da je bivši predsjednik proveo dva dana u mađarskom veleposlanstvu kako bi "održao kontakt s dužnosnicima prijateljske zemlje"

Komentari 1

Avatar NenadNikolicZagreb
NenadNikolicZagreb
07:56 26.03.2024.

Bolsonaro je jedan od najvećih štetočina u Brazilu, nitko nikada više od njega. Za njegove vlasti je srušeno više tisućljetne šume, pluća Brazila i Svijeta, nego u cijeloj dosadašnjoj povijesti Brazila. Još gore, ostalo je suho tlo smeđe boje na kojem nije moguća niti zemljoradnja, uništene dragocijene životinjske vrste, Brazil se upisao među vodeće države u uništavanju prirode, flore i faune. Satelitske snimke su zastrašujuće.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.