Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 165
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Ispričao se
Povratak na članak

'Užasan trenutak za novinarstvo': Reporter Sky Newsa tijekom javljanja uživo kopao po stvarima putnika

Sky News se ispričao. Njihov glasnogovornik također je izjavio da je Colin odmah shvatio da je to neprilično i da je to kazao tijekom emitiranja.

Komentari 14

Avatar R2D2
R2D2
09:42 21.07.2014.

Nema velike razlike između novinara i lešinara......

VL
LE
legalis..
09:55 21.07.2014.

I.diot

VL
OU
objektivan-uvijek
13:01 21.07.2014.

novinari sky news-a su poznati i kao špijuni M-6. vjerojatno podmeću krivi trag. da obmanu istragu!

VL
Avatar Topgen
Topgen
10:39 21.07.2014.

Tko se nasao dijeliti lekcije iz novinarstva...

VL
Avatar abcd
abcd
14:38 21.07.2014.

Englezi su takvi, nista cudno.

VL
PL
@ploto@
11:04 21.07.2014.

To su ti isti novinari koji pobunjenike optužuju da kradu osobne stvari poginulih putnika.Baš dobro da su ga snimili.I sad zamislite da pustite na teren par desetaka takvih lešinara.

VL
BE
Beethoven
22:27 21.07.2014.

Normalno je da vojne i policijske snage nisu dopustile lešinarima da kopaju po stvarima i švrljaju gdje im nije mjesto. Tko zna možda je i CIA imala plan da nešto podmetne. Sve je do sada napravljeno kako treba.

VL
TH
thekurcula
23:13 21.07.2014.

Ovo je izuzetno interesantna tema! Evo zašto. Od samog početka medijskog šoua (a ova nesreća velikog broja nedužnih ljudi koji su putovali u poset rodbini, ili jednostavno na zasluženi godišnji odmor, u prvom redu je jedan veliki medijski šou, dakle od prvog trenutka počelo se plesti kolo kako da se ocrni Ruse! I dok Amerika, i Engleska, ne paze šta govore i direktno optužuju, bez da išta dokazuju, ostale su zemlje dosta opreznije. Holandija i Australija, na primer, odakle dolazi dosta žrtava, oprezne su i ne bi da kažu ništa što neće moći da dokažu, ali u tom slučaju nemaju šta da kažu a da opale po Rusima! Tako su se odmah u petak, dana nakon katastrofe, u Holandiji obrušili na "nepodnošljivo nepokazivanje respekta prema žertvama". U redu, ja se mogu uživeti u to, ako nikako drugačije, onda iz vlastitog iskustva. na primer, kad mi je umro neko blizak iz porodice, i kad sam išao da telo preuzmem iz bolničke mrtvačnice, zabolelo me je kako oni tamo zaposleni postupaju s tim lešom, kao da je to komad mesa u mesari a ne moj najdraži! Danas iz ove perspektive znam da je takav ustisak i zbog toga što se zaposleni tamo stvarno, često, ponašaju prirodno, a to znači u najboljem slučaju indiferentno prema tom mrtvom telu, a ja očekujem da žale kao i ja. Međutim, dobro, stoji tvrdnja da ćemo mi uvek smatrati da se neko drugi treba sa više respekta ponašati prema mervom telu nama drage osobe. U tom smislu mogu shvatiti kritiku holandskog premijera pre dva dana u novinama. Problem je, međutim, što je on to obojio potpuno političkom bojom pa to koristi kad šlagvort da politički napada Ruse, jer se boji da kaže nešto drugo za šta nema dokaze! I sad imamo tu nadasve tragikomičnu sitaciju da u juku kritike Rusa kako ne pokazuju dovoljno dostojanstva prema mrtvim telima i ličnim prtljagom nasradalih, razni zapadni novinari to isto rade i to čak pokazuju milionskog gledalištu! Danas se holandska informativna emisija Tevedva izvinila svojim gledaocima što je njihova novinarska, pravila reportažu sa mesta pada aviona, uzela jednu knjigu koja je tamo ležala, prelistavala je, i čitala čak odlomke iz nje! A upravo takvo ponašanje Rusa napadao je holandski premier pre dan-dva i tražio od Putina da ovaj upotrebi svoj autoritet da se to prekine!

VL
OB
Objektivno...
14:46 21.07.2014.

To paljetkovanje je nekoretktno, ali ne samo to...

VL
TH
thekurcula
09:59 21.07.2014.

Da, samo što su za preturanje po prtljazi putnika, i pljačku, bili okrivljeni proruski ustanici. Znači, ne da se reklo kako neki lešinari, lopovi, prevrću po bagaži putnika i kradu vrednije stvari a lokalne vlasti ih u tome ne sprečavaju, nego kako svi, uključujući i lokalne vlasti to rade! I gde su sad dokazi za to? Novinarstvo sme šta hoće u interesu našeg političkog interesa!

VL
MI
miholjčan
10:17 21.07.2014.

A vi se zgražajte nad činjenicom da pobunjenici prevrću po stvarima poginulih. Da li se uopće netko pita zašto civilni avioni lete preko područja u kojima se ratuje??? Zbog profita kompanija su ovi ljudi poginuli, a sda je prva vijestst tko kopa po njihovim stvarima. Stvarno ste smješne novine.

VL
KO
kompjuter
10:36 21.07.2014.

daj i ti novinarčiću koji se neželiš potpisati punim imenom i prezimenu ne kakaj,ništa loše i strašno čovjek nije napravio,stvari se vide i samo je dvije stvari podigo i vratio,osuđujete same sebe za glupost i nerazmišljaš da li čovjek bude izgubio poso zbog ničega,jbt pa vama je to strašnije sad od gubitka nevinih ljudi,jeste se spustili na niske grane i samo znate pljuvati po ničemu

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.