Uz Milanovića i Komadinu kandidrat će se i Zrinka Starešinić?
Riječ je o Požežanki Zrinki Starešinić (34), pomoćnici bivšeg ministra poljoprivrede Tihomira Jakovine i zaposlenici Hrvatskih šuma
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Želim SDP na čelu s Zrinkom, naime jedino kaj se čulo o ovoj Jakovininoj kratkoj suknji bilo je da je napokon završila neki privatni fakultet i da ju nitko ne podnosi na radnom mjestu. prikladna osoba za SDP, no zanima me kaj misli da u SDP nema povratka na staro? Pa to staro je plasiralo nju na mjesto dužnosnice, želi li ona to natuknuti da više nema takvih gluposti mimo natječaja :D