Uspješan poduzetnik vrati se nakon turizma prirodi i stočarstvu
Prije četiri godine Mladen Kušeković zakupio je zemljište i sagradio farmu na kojoj ima i tri zaposlena
Komentari 4
CH
Krave se suncaju, pas ispunjen uzicima seoskog zivota, svi se osmjehuju dok biraju imena za telad. Prava seoska idila, koju kvari jedino cinjenica da ce stoku poklati radi profita, te da ova novinarka ipak treba potraziti neki drugi hobby.
zar nije ovo dobar dokaz daje moguce?
FR
a kaj je moguce , jel si procitao cijeli tekst ili samo naslov.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Svaka cast!