VIDEO Uskoro zabrana ulaska u EU
Druga mjera koju je predložila Komisija je da se na graničnim prijelazima unutar EU, kojih je svakim danom sve više, uvedu brze trake s prioritetom za prolazak kamiona s robom.
Komentari 36
Jel ta zabrana vrijedi i za ilegalne migrante?
Pripadnici religije mira će i dalje nesmetano nadirati, a Mutti će se svakome pokloniti jer oni donose svoj plemeniti DNK za mlade arijevke.
Ali ta zabrana mora i americke druavljane vrjediti,da i oni ne smiju ulaziti u drzave Sengena,jer enoih u Italiji jucer i prekljuce 50 tisuca americki vojnika se iskrcalao i zrakoplovima doslo,ali nista se o tome ne pise,izgleda da je Corona neki parvan,za nesto veliko,ali vidjecemo uskoro,dalice biti napadnuta EU ili Iran,ili Kina,jer i kod nas u Zemunik vec danima rolaju americki zrakoplovi,dok nasa vlada uporno i vjesto to kroz Coronu,krije od naroda.
može li nekako da ta zabrana ostane za uvijek a onaj tko s njima ima posla ili veze neka se lagano ....
Hrvatska ima pravo dozvoliti promet za sva vozila osim za vozila koja dolaze ili odlaze u Šengen :) Samo HR nema takve političare nego one najljigavije vrste. Mjesec dana Hrvati ionako neće putovati. Isto tako treba vršiti nadzor nad brodovima koji plove u Šengen. U vremenu epidemije to nije nikakva čudna mjera.
Znači rodbina ne može posjećivati Bandića?
ovi mamlazi što su iz Njemačke i Austrije dolazili doma u Hrvatsku i završili u izolaciji sad se neće moći vratiti na posao nazad
Korona virus ima muda kojih politicari nemaju.
Vec je pre kasno to su trebali napraviti odmah i ne cekati ovaj vikend kad je toliko ljudi vec preslo granicu. Odmah usvojiti ovaj prijedlog i tko je prosao prosao je, ostalima ugodan boravak tamo gdje jesu i da se strpe da produ ta dva tri tjedna. Sacuvajte zdravlja i zivote sto vise ljudi u Hrvatskoj i nemojte dozvoliti da nas zadesi sudbina Italije ako vec nije pre kasno!! I bez toga smo jadna i siromasna zemlja ako nas pokosi pasti cemo nize od dna. ZA ZATVARANJE GRANICA (Y)
eu je danas objavila da će ove godine bdp na razini eu pasti od 2 do 3% znači opet sve ide u lepu....
Današnji dan su u Zadru proveli sjedeći u kafićima na suncu. Sve krcato, puno, mjesta nema. Lijep pozdrav iz Zagreba Stožeru civilne zaštite u Zadru. Naradili ste se!
aj sad ti cuvaj granicu dugu 1.500 km sa BiH - prosto nemoguce.
kasnite mjesec dana najmanje...
Jedine jake zemlje trenutno su sovjetski savez pardon majka svih slavena rusija desno krilo i velika kina ,primili bi nas otvorenih ruku ali ne mi se uvijek krivima guzimo koji nas koriste kao topovsko meso za njihove ratove i osvajanja po svijetu i za njih ratujemo čim prdnu evo nas i sada nam prijatelji saveznici ameri zatvorili granice stare europske unije kako oni to nazivaju u strahu da ih ne zarazimo.Znam nekima je teško shvatiti ali jednom treba uključiti zdrav mozak..
Nemoze! Samo zato jer bi nas opet nasi vrli poduzetnici tlacili i jos manje placali!!! Ovako je dobro i neka nista ne mijenjaju osim da u sengen uđemo...
Ok. Ali ako mislite Hrvatsku izostaviti, onda ćemo i mi izostaviti naše medicinske ekipe, iskustvo i znanje. A mogli bi izostaviti i nadzor granice kontra migranata, pa eto vama pa se j.bite s njima!
navijači loptanja sa nogom moraju biti izuzeti od zabrane
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sad su se sjetili kad su Italija, Francuska, Njemačka i Španjolska opustošene. Kasno, kao i uvijek kada je riječ o EU.