Plenković o odbijenici zahtjeva za reviziju arbitraže o Ini: Mi smo iskoristili pravo, iznijeli argumente i nastavljamo dalje
Na dnevnom redu sjednice Vlade bilo je 26 točaka
Komentari 19
Koliko milijuna su plaćeni odvjetnici koje je angažirala Vlada za unaprijed propalu stvat? Ima li hvaranina? Šurjak možda? Tajnih ortaka?
Čudne su države ta Švicarska i Amerika, ne priznaju lažne svjedoke ni udvaške metode nego samo dokaze i zdrav razum.
Hrvatski građani su platili: 200 tisuća CH franaka za sudske troškove i 250 tisuća CH franaka MOL-u kao odštetu za tužbu. Hrvatska će uskoro štampati milijune eura i nema razloga da ih se ne potroši na nove izgubljene sporove i odštete.
Okružiš se mediokritetima pa izgledaš kao nadčovjek. Prokušana metoda jednopartijskih režima.
Gori od šljivančanina hrvatima
To što si poslao ili što su nesposobni iznosili argumente koje si ti poslao ili ovlastio to nikome ništa. Forma je zadovoljena.
Sta ja tu svicarsku .......
Sto smo vise u NATO-u sve vise se naoruzavamo a trebalo bi biti obrnuto.
To kaj nam sa svih strana curi to nećemo gledat ... Bitno je da se Srbima i Srbiji svetimo ... Nama nitko kriv nije osim te hrvatske liberalne inteligencije koja je Jelačića i njegovo domoljublje iskoristila ... Bili su za Bečku revoluciju... Da nije bilo tog Jelačića i Ruske carske vojske sigurno bi puno glava bilo .... Čak su i Rusima prodali komunizam koji ih je koštao a kao sad sve to iskorištavaju protiv njih kao povampirenih vampira a zapravo su do boljševika bili štit Europe ... I ovi Srbi su mi dragi bar se ne okreću ...
kako nigdje ne pišete da u zagreb dolazi 40 stranih drzavnika 25.10,
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Naravno, bitno je da ste zadovoljili formu. Rezultati kao i obično nisu bitni....