Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 144
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Kumrovečki objekti
Povratak na članak

Umjesto da je snižena, cijena spomen-doma je povećana

Direktorica Termi Tuhelj Ivana Kolar rekla nam je da su i oni iznenađeni povećanjem cijene, no na natječaj će se i ovaj put sigurno javiti

Komentari 2

SP
Spectator
07:40 09.11.2010.

Pa da, bolje je da propada ! Naša posla - ak nemrem ja, nebu ni nitko drugi ! Već davno je trebao biti prodan ! I pokloniti ga, a sačuvati, bolje je, nego zapuštanjem dovesti u stanje u kakvom je sada.

VL
OB
-obrisani-
04:48 09.11.2010.

Pa zato su i raspalili visoku cjenu, da nitko ne kupi.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.